2021-01-10T11:33:00+01:00 Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami! https://disco-polo.info/uploads/news/wokalista-disco-polo-mieszka-w-prywatnym-zamkujpg.jpg
Reklama

Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!

Redakcja , 10 Styczeń 2021  11:33
Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
Źródło zdjęć: Facebook Wacław Cieślik

Gwiazdor disco polo zaskoczył tym wyznaniem wszystkich. Artysta muzyki tanecznej może mieć teraz mnóstwo propozycji ze strony pięknych dam


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Która z kobiet nie marzy o bajkowym życiu w królestwie u boku księcia? Kordian Cieślik jest jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców disco polo. 

Zobacz również: Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!

Wokalista tworzy muzykę, w której ujawnia swoją miłość do gór, a z drugiej strony można wychwycić, iż marzy o prawdziwej góralskiej miłości, jak z bajki. Ma on na swoim koncie między innymi takie hity, jak "Ja nie jestem milionerem" czy też "Dziewczyna z gór". Wszystkie jego muzyczne propozycje są utrzymane w góralskim klimacie, co znacznie wyróżnia go na tle pozostałych muzyków.

Artysta poza tym, że śpiewa, to na co dzień zajmuje się swoim ranczem "U Wacka" które znajduje się w malowniczej miejscowości Żelaźnikowa Wielka. 

Turyści z całej Polski zjeżdżają się tam, aby móc podziwiać cudo, jakie stworzył Kordian. 

Niedawno wyszło na jaw, że pośród wszystkich atrkacji, na przyjezdnych czeka Zamek Kordiana! Muzyk opisuje to miejsce, jako obowiązkowy punkt zwiedzania:

"Zamek Kordiana, to jedna z wielu atrkacji odwiedzających. Odwiedzić Kordiana i nie zrobić pamiątkowego zdjęcia w zamczysku, to wycieczka nieudana."

Wokalista wkłada w swoje bajkowe ranczo całe serce. Ciekawe, czy wy już byliście w gościnie na ranczu "U Wacka"?

Jeśli tak, to dajcie znać, która z atrakcji przykuła waszą uwagę najbardziej. 

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!

Reklama

Kordian Cieślik - Siup na zdrowie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Kordian Cieślik - Siup na zdrowie
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wygląda obłędnie! Cudowna wokalistka disco polo nie do poznania?! Gwiazda muzycznej estrady zmieniła wizerunek!
  2. Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!
  3. Dramat artystki! Samolot odleciał bez znanej wokalistki disco polo! Etna tłumaczy co się stało!
  4. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  5. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  6. Marcin Miller Boys i Letni z nowym hitem! Gwiazdor disco polo opublikował premierowe dzieło pt. "Dzień dla nas to za mało"!
  7. Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!
  8. Effect i gorąca nowość pt. 'Miłość spada z nieba'! Marek Biedrzycki oczaruje świat disco polo? | VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami