Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-21T15:13:00+02:00 Wymarzony pierwszy taniec! Gwiazdor disco polo zaśpiewał specjalnie dla Młodych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/wymarzony-pierwszy-taniec-disco-polo-marzenie-kazdej-mlodej-pary-gwiazdor-zaspiewal-specjalnie-dla-nich-1592343509.png
Reklama

Wymarzony pierwszy taniec! Gwiazdor disco polo zaśpiewał specjalnie dla Młodych!

Redakcja , 21 Czerwiec 2020  15:13
Wymarzony pierwszy taniec! Gwiazdor disco polo zaśpiewał specjalnie dla Młodych!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista disco polo zaśpiewał dla nowożeńców romantyczny utwór pt. „Dla Ciebie”, który jest sonetem o miłości

Reklama

Świat disco polo i wszelkie imprezy okolicznościowe, nie mogą odbyć się bez udziału muzyki tanecznej! Polska społeczność, od lat 90 - tych, kiedy na rynku pojawiła się muzyka chodnikowa, do czasów teraźniejszych, kocha zabawy w tych rytmach.

Zobacz również: Nieziemska wokalistka disco polo nie do poznania! Gwiazda zmieniła swój wizerunek!

Disco, na naszych parkietach wiedzie prym! Wiele młodych par decyduje się nawet na swój pierwszy taniec, sięgając do naszego gatunku. Ta wyjątkowa chwila zasługuje na odpowiednie celebrowanie! W taki niestandardowy sposób otwarcie parkietu uczcili Państwo Młodzi, którym wybraną piosenkę odśpiewał sam Wacław Cieślik, wokalista formacji Kordian!

Idol, znany z wielkiego hitu pt. „Dziewczyna z gór”, śpiewał dla nowożeńców romantyczny utwór pt. „Dla Ciebie”, który jest sonetem o miłości! To wydarzenie na długo utkwi w pamięci zarówno młodych jak i wszystkich gości uczestniczących w przyjęciu weselnym.

Ten wzruszający moment mogliśmy podziwiać na filmie udostępnionym przez gwiazdę, na facebookowym profilu. A Wy, przy utworze i wykonaniu jakiego artysty chcielibyście odtańczyć swój pierwszy taniec?

Zobacz również: Nowy Girlsband w disco polo! Ponętne wokalistki zdeklasują konkurencje i wzbiją się na szczyt popularności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  2. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.
  3. Dawid Narożny przeszedł samego siebie! Opadną Wam szczęki!
  4. Gwiazdor disco polo objawieniem polskiej sceny muzycznej?! Artysta wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej