Reklama
Polecamy


Reklama

Wymarzony pierwszy taniec! Gwiazdor disco polo zaśpiewał specjalnie dla Młodych!

2020-06-21T15:13:00+02:00 Wymarzony pierwszy taniec! Gwiazdor disco polo zaśpiewał specjalnie dla Młodych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wymarzony-pierwszy-taniec-disco-polo-marzenie-kazdej-mlodej-pary-gwiazdor-zaspiewal-specjalnie-dla-nich-1592343509.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo zaśpiewał dla nowożeńców romantyczny utwór pt. „Dla Ciebie”, który jest sonetem o miłości

Reklama

Świat disco polo i wszelkie imprezy okolicznościowe, nie mogą odbyć się bez udziału muzyki tanecznej! Polska społeczność, od lat 90 - tych, kiedy na rynku pojawiła się muzyka chodnikowa, do czasów teraźniejszych, kocha zabawy w tych rytmach.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!

Disco, na naszych parkietach wiedzie prym! Wiele młodych par decyduje się nawet na swój pierwszy taniec, sięgając do naszego gatunku. Ta wyjątkowa chwila zasługuje na odpowiednie celebrowanie! W taki niestandardowy sposób otwarcie parkietu uczcili Państwo Młodzi, którym wybraną piosenkę odśpiewał sam Wacław Cieślik, wokalista formacji Kordian!

Idol, znany z wielkiego hitu pt. „Dziewczyna z gór”, śpiewał dla nowożeńców romantyczny utwór pt. „Dla Ciebie”, który jest sonetem o miłości! To wydarzenie na długo utkwi w pamięci zarówno młodych jak i wszystkich gości uczestniczących w przyjęciu weselnym.

Ten wzruszający moment mogliśmy podziwiać na filmie udostępnionym przez gwiazdę, na facebookowym profilu. A Wy, przy utworze i wykonaniu jakiego artysty chcielibyście odtańczyć swój pierwszy taniec?

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  2. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.