Reklama


Reklama

Wyjątkowy prezent od Zenona Martyniuka! Król disco polo zaskoczył wszystkich!

2020-05-26T22:37:00+02:00 Wyjątkowy prezent od Zenona Martyniuka! Król disco polo zaskoczył wszystkich! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wyjatkowy-prezent-od-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-zaskoczyl-wszystkich-1590524341.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zenon Martyniuk to wielki człowiek!

Reklama

Dwudziesty szósty maja, to wyjątkowa kartka w kalendarzu również dla gwiazd disco polo. Cała Polska kieruje swoją uwagę w stronę mam! To właśnie tego dnia wszyscy celebrujemy ich święto! Najmłodsze pociechy rysują laurki, starsze pokolenia kupują kwiatki i spieszą wyściskać swoje piastunki.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Każdy sposób na uczczenie roli matki jest bardzo dobry. Wyjątkowo artystyczny przykład podziękowań dla rodzicielki, przygotował jakiś czas temu Zenon Martyniuk. Na swoim oficjalnym kanale muzycznym, opublikował szczególną playlistę pod tytułem „Składanka na dzień matki”. 

Mateczkę idola mogliśmy poznać jako ciepłą, starszą kobietę, przy okazji benefisu działalności artystycznej Zenka. W bardzo osobistym wywiadzie, Pani Teresa, zdradziła wtedy kilka historii z dziecięcych lat artysty. Gołym okiem widać było, jak bardzo są ze sobą związani. Sentymentalna składanka od zespołu Akcent, to czuła i pełna empatii propozycja uczczenia narodowego dnia mamy!

Słychać w niej szczerą, synowską miłość! Jeżeli planowaliście podziękować swojej rodzicielce w muzycznym wyznaniu, to zbiór utworów od króla disco polo, będzie idealnym sposobem, by to uczynić.

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.