2024-01-10T11:15:00+01:00 Wyjątkowy prezent od Zenka Martyniuka: Danusia Martyniuk w roli głównej na 35. rocznicy ślubu Zenek Martyniuk celebruje 35. rocznicę ślubu z Danutą, włączając ją w rolę głównej bohaterki swojego nowego teledysku i planując wydanie nowej płyty https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowy-prezent-od-zenka-martyniuka-danusia-martyniuk-w-roli-glownej-na-35-rocznicy-slubujpg.jpg Disco-Polo.info

Wyjątkowy prezent od Zenka Martyniuka: Danusia Martyniuk w roli głównej na 35. rocznicy ślubu


Zenek Martyniuk celebruje 35. rocznicę ślubu z Danutą, włączając ją w rolę głównej bohaterki swojego nowego teledysku i planując wydanie nowej płyty

Autor: Adam Begier, 10 Styczeń 2024  11:15
Źródło zdjęć: fot. Mieszko Piętka, Piotr Podlewski/AKPA
Wyjątkowy prezent od Zenka Martyniuka: Danusia Martyniuk w roli głównej na 35. rocznicy ślubu
Wybrane dla Ciebie:
 1. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
 2. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
 3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!

  Kiedy mówimy o disco polo, jedno nazwisko od razu przychodzi na myśl – Zenon Martyniuk. Ikona tego gatunku muzycznego, znany z niezliczonych hitów, tym razem zaskoczył nie tylko fanów swojej twórczości, ale przede wszystkim swoją żonę, Danutę. Z okazji zbliżającej się 35. rocznicy ślubu, Martyniuk postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień w niecodzienny sposób – uczynił swoją żonę gwiazdą swojego nowego teledysku.

  Ostatnia trasa koncertowa w Stanach Zjednoczonych była dla Zenka okazją do pracy nad nowymi projektami. W internecie zadebiutował już teledysk do utworu "Dziki Zachód", ale prawdziwą niespodzianką ma być drugi klip, który ukaże się w lutym, na rocznicę ślubu pary. W teledysku do piosenki "Będę zawsze tam, gdzie ty" główną rolę odegra Danuta Martyniuk, która po raz pierwszy wystąpi w produkcji męża.

  Od pierwszego spotkania do wspólnej sceny – historia miłości Martyniuków

  Początki ich związku sięgają roku 1987, kiedy to na majówce, przy uroczym niedopowiedzeniu, ich drogi się skrzyżowały. Ich ślub w 1989 roku był wydarzeniem, które zgromadziło 250 gości – wielkie wydarzenie dla młodej pary. Zenek i Danuta pokonali wiele przeszkód, by stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych małżeństw w świecie polskiej muzyki.

  Mimo upływu lat, ich związek zdaje się być coraz mocniejszy. Zenon Martyniuk nie ukrywa, że małżeństwo wymaga pracy, ale także podkreśla, że problemy należy rozwiązywać wspólnie. Wiele w ich życiu zmieniło się, ale jedno pozostało stałe – miłość i wzajemne wsparcie.

  Muzyczne plany Zenka Martyniuka i jego niezwykły prezent

  Zenon Martyniuk, pomimo burzliwego życia osobistego i problemów związanych z synem, nie zwalnia tempa w swojej karierze muzycznej. Zapowiada nową płytę, która ma być podsumowaniem jego dotychczasowej pracy. "Przekorny los", jego ostatni album, ukazał się w 2015 roku, co oznacza, że fani czekali na nowe utwory przez długi czas. Artysta planuje również wydać limitowaną edycję albumu na płytach winylowych, co z pewnością ucieszy kolekcjonerów i najbardziej zagorzałych fanów.

  Zenon Martyniuk, niezmienny w swojej pasji do muzyki i miłości do rodziny, ponownie udowadnia, że jest postacią wyjątkową na polskiej scenie muzycznej. Włączenie żony do swojego projektu artystycznego jest nie tylko dowodem jego romantycznej natury, ale także świadectwem głębokiej więzi, jaką tworzy z najbliższymi. To gest, który z pewnością zostanie zapamiętany zarówno przez parę, jak i przez fanów króla disco polo.


  Zenon Martyniuk - Dziki Zachód

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
  2. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  3. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO
  4. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!
  5. "Królowa jest tylko jedna" w nowej odsłonie! To będzie hit we wszystkich klubach w Polsce?
  6. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  7. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
  8. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie