2021-05-28T12:48:00+02:00 Wyjątkowy gest artysty disco polo! Wokalista stworzył wyjątkową piosenkę dla bliskiej mu osoby! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-stworzyl-piosenke-dla-bliskiej-osoby-to-prawdziwy-wyciskacz-lez-idealny-na-weselapng.png

Wyjątkowy gest artysty disco polo! Wokalista stworzył wyjątkową piosenkę dla bliskiej mu osoby!

Redakcja , 28 Maj 2021  12:48

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wyjątkowy gest artysty disco polo! Wokalista stworzył wyjątkową piosenkę dla bliskiej mu osoby!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wielkie wzruszenie wśród fanów disco polo! Wokalista stworzył wyjątkowy utwór z dedykacją dla bliskiej mu osoby

To będzie wyjątkowa produkcja disco polo! Artysta disco polo stworzył utwór, który ma spore szanse zagościć na niejednej imprezie okolicznościowej!

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra sama w łóżku! Gorące foto pięknej gwiazdy disco polo rozpaliło zmysły fanów!

ARTYSTA DISCO POLO NIE SPOCZĄŁ NA LAURACH

Dzień Matki jest idealną okazją do tego, by podziękować swojej rodzicielce za trud wychowania, oraz okazaną miłość. Najlepszym wyrazem wdzięczności mogą być kwiaty, drobny upominek, lub piosenka! To najmilszy prezent, jaki może dostać mama od swojego dziecka!

Reklama

Michał Mysza to popularny wokalista disco polo, który na scenie używa pseudonimu Maykel. Artysta na swoim koncie ma kilka przebojów, które z powodzeniem trafiły do serc słuchaczy. Zaliczyć można do nich takie perełki jak: “A Ty moja Góraleczko”, czy “Chłopak i dziewczyna z gór”. Gwiazdor disco polo nie spoczywa na laurach, i wciąż tworzy nowe piosenki.

WYJĄTKOWA DEDYKACJA GWIAZDORA DISCO POLO

To będzie wyjątkowa produkcja disco polo! Maykel stworzył utwór, który ma spore szanse zagościć na niejednej imprezie okolicznościowej! Artysta disco polo swój najnowszy kawałek postanowił zadedykować swojej mamie! Jakie to wzruszające!

Artysta do stworzenia piosenki o mamie przymierzał się już od kilku lat, jednak dopiero teraz zebrał odpowiednie siły, i stworzył hit, który będzie muzycznym hołdem dla wielu matek w Polsce!  Kawałek “Mamo zobacz” zawiera wszystkie składniki, które powinien mieć przebój. Ma prosty tekst, łatwo wpadającą w ucho melodię, oraz taneczny aranż, przy którym niejedna z mam z pewnością potupie nóżką! To naprawdę niesamowity prezent!

Reklama

TEST I MELODIA SĄ AUTORSTWA ARTYSTY

Cały utwór utrzymany jest w stylistyce Pop, bo to właśnie w tym gatunku muzycznym Maykel czuje się najlepiej. Warto dodać, że zarówno tekst jak i melodia są autorstwa samego artysty. To naprawdę zdolny chłopak! Jego matka może być dumna z takiego syna!

Maykel piosenkę “Mamo zobacz” zadedykował wszystkim mamom bez wyjątku. Tym obecnym, tym przyszłym, i tym, które żyją już tylko w naszych sercach...

Zobacz również: Gwiazda wygląda bosko! Popularna wokalistka disco polo zachęca do aktywności na świeżym powietrzu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Michał MAYKEL Mysza - MAMO ZOBACZ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki powrót znanej wokalistki disco polo?! Gwiazda wspólnie z zespołem przygotowała wyjątkową premierę!
  2. Śliczne wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają gorącą stylizacją! Gwiazdy disco polo wyglądają jak modelki!
  3. Już dziś MiłyPan zawalczy w FAME MMA! Przeciwnikiem gwiazdora disco polo jest Smolasty! Kto wygra?!
  4. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  5. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  6. Hot! Prześliczna wokalistka disco polo kusi w bardzo krótkich szortach! Widok zapiera dech w piersiach!
  7. Popularna gwiazda disco polo została mamą! Do sieci wrzuciła wzruszające zdjęcie z dzieckiem!
  8. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami