2021-03-09T12:30:00+01:00 Wyjątkowa premiera od uwielbianej legendy disco polo! Artysta w klasycznej postaci znów króluje na salonach https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowa-premiera-od-legendy-disco-polo-w-klasycznej-postaci-znow-kroluje-na-salonachjpg.jpg

Wyjątkowa premiera od uwielbianej legendy disco polo! Artysta w klasycznej postaci znów króluje na salonach!

Redakcja , 09 Marzec 2021  12:30
Wyjątkowa premiera od uwielbianej legendy disco polo! Artysta w klasycznej postaci znów króluje na salonach!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Uwielbiany wokalista legendarnej formacji disco polo, który powrócił do koncertowania w roku 2011 właśnie wydał utwór „Dziś wiem”

Reklama

Doskonale pamiętamy okres zwiększonej popularności disco polo w latach 90. To właśnie wtedy zespół Milano wraz z Bogdanem Borowskim na czele wypłynął na szerokie wody. Rok 1993 to rok przełomowy dla niezapomnianej grupy muzyczej, bo właśnie wtedy premierę miał album „Jasnowłosa”. Na wspomnianej kasecie znalazło się wiele hitów, które w szczególności zapadły słuchaczom w pamięci.

Zobacz również: Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!

Utwory takie jak „Jasnowłosa” oraz „Bara Bara” to przeboje, które znają zarówno miłośnicy starszego nurtu oraz młodzi słuchacze. Pozostałe kawałki również dzisiaj są grane na wielu festynach i innych imprezach rodzinnych czy okolicznościowych. Czy nowy utwór zespołu również okaże się hitem i trafi w samo serce tego gatunku?

Słowa „Dziewczyno, dziewczyno, dziewczyno ma, dlaczego jesteś taka” zna praktycznie każdy i nie potrzebuje tekstu, aby zanucić pozostałą część melodii. Refren piosenki „Bara Bara” szczególnie umila nam zabawę na weselach oraz 18-stkach. Frywolny tekst w okowach miłości przenosi nas na otchłań, która jest miodem dla uszu.

Wokalista Bogdan Borowski, który powrócił do koncertowania w roku 2011 właśnie wydał utwór „Dziś wiem”. Czego możemy się spodziewać? Na pewno klasycznego brzmienia i tekstu, który opisuje miłosny happy end. Dodatkowych wyobrażeń dodaje brak teledysku, który zapewne jest elementem charakteryzującym nadawanie na starych falach.

„Bo tylko z Tobą sen się spełnia” jest idealnym podsumowanie całej twórczości starego Milano. Nie pozostaje nam innego, jak zaprosić do odsłuchu oficjalnego audio na kanale artysty!

Zobacz również: To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!

Reklama
Zobacz teledysk: BOGDAN BOROWSKI - Dziś wiem
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo złamał prawo?! Policja wtargnęła na domówkę, goście tańczyli na stole!
  2. Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!
  3. Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.
  4. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!
  5. Widok artystki disco polo rzuca na kolana! Takich scen w łóżku jeszcze nikt nie widział!
  6. Piosenka zespołu Vivat podbija rynek disco polo! To najlepszy wynik od wielu lat!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama