2018-05-17T20:16:00+02:00 Wyjątkowa metamorfoza Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) - Internauci oczarowani nowym wizerunkiem wokalistk https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/wyjatkowa-metamorfoza-magdy-naroznej-piekni-i-mlodzi-internauci-oczarowani-nowym-wizerunkiem-1526468440.jpg

Wyjątkowa metamorfoza Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) - Internauci oczarowani nowym wizerunkiem wokalistki disco polo!

Redakcja , 17 Maj 2018  20:16

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wyjątkowa metamorfoza Magdy Narożnej (Piękni i Młodzi) - Internauci oczarowani nowym wizerunkiem wokalistki disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook Madzia Piękni i Młodzi Official

Wokalistka formacji Piękni i Młodzi po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów nowym wizerunkiem

Reklama

"Jak dla Mnie Bomba Po prostu ujrzałam Anioła", "ślicznie wyglądasz", "super fryzurka" - komentują nowy wizerunek Magdy Narożnej internauci. Jak się okazało artystka postanowiła nieco zmienić fryzurę i odświeżyć kolor.

Sprawcą tej jakże zjawiskowej metamorfozy jest Salon fryzjerski"EDYTA" mieszczący się w rodzinnym mieście wokalistki - Łomży. 

kolorek zrobiony :) dzięki @salonfryzjerskiedyta - napisała wokalistka. Jest to już jej kolejna zmiana wizerunku, która spotkała się z tak ogromnym odzewem ze strony fanów.

Magda Narożna nie boi się ostrych cięć, czy mocnych kolorów. Tym razem jednak postawiła na klasykę. Według wcześniej przeprowadzonej przez naszą redakcję ankiety, fani najmniej optymistycznie widzieli by Magdę Narożną w ciemnym kolorze włosów. Czy artystka zdecyduje się kiedyś na inny kolor?

Aby pomóc Magdzie w podjęciu kolejnych decyzji dotyczących fryzury zachęcamy Was do ponownego udziału w ankiecie, która znajduje się pod poniższym video 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  2. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  3. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  5. Nowa gwiazda zespołu Top Girls zachwyca boskim ciałem! Przepiękna Natalia wygląda jak milion dolarów!
  6. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  8. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami