2018-08-13T13:37:00+02:00 Wyjątkowa kampania reklamowa Disco Polo Music! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/wyjatkowa-kampania-reklamowa-disco-polo-music-1534159907.jpg

Wyjątkowa kampania reklamowa Disco Polo Music!

Redakcja , 13 Sierpień 2018  13:37
Wyjątkowa kampania reklamowa Disco Polo Music!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Widzieliście już spot telewizji Disco Polo Music?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Disco Polo Music to stacja grająca 24 godziny na dobę muzykę disco polo i co najważniejsze jedna z najpopularniejszych telewizji muzycznych w Polsce. Ostatnio DPM pokazało swój nowy spot reklamowy, który możecie zobaczyć na kanałach grupy Polsat.

W spocie reklamowym zobaczymy Boys, Defis After Party, Weekend, Camasutra, Top Girls, Masters, MIG, Playboys oraz twarze stacji Disco Polo Music: Marcin Kotyński, Marta Leleniewska, Robert Jarek i Norbi.

DPM postanowiło zaangażować największe gwiazdy disco polo, aby zachęcić widzów do oglądania jednej z najciekawszych telewizji.

Zobaczcie jak wygląda reklama telewizji Disco Polo Music.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  2. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  3. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  4. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  5. Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!
  6. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  7. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  8. Do sieci trafiła gorąca składanka hitów disco polo! To najlepsze przeboje muzyki tanecznej

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami