Reklama
Polecamy


Reklama

Wszystkiego Najlepszego dla Pawła | Sto lat

2017-04-23T13:02:52+02:00 Wszystkiego Najlepszego dla Pawła | Sto lat https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Urodziny-Pawła-z-TeamPuls.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Paweł Litkowiec to jeden z członków grupy TeamPuls, który tworzy razem z bratem Sylwestrem. Na swoim koncie posiadają takie utwory jak ,,Zabiorę Cię do gwiazd”, ,,Teraz jest nasz dzień”, czy ,,Zaskoczona miłość”.   Dzisiaj, ...

Reklama

Paweł Litkowiec to jeden z członków grupy TeamPuls, który tworzy razem z bratem Sylwestrem. Na swoim koncie posiadają takie utwory jak ,,Zabiorę Cię do gwiazd”, ,,Teraz jest nasz dzień”, czy ,,Zaskoczona miłość”.

 

Dzisiaj, tj 23 kwietnia jest Pawła dzień, bo obchodzi swoje urodziny. Redakcja disco-polo.info życzy Pawłowi Wszystkiego co Najlepsze. Bardzo dużo szczęścia, pomyślności, radości a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Pawła.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.