2024-02-24T19:30:00+01:00 "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje! Najnowszy hit 'Wszystkie noce' zespołu Atut podbija YouTube! Ponad 500 tys. wyświetleń, energetyczna muzyka i kultowy teledysk z Drohiczyna https://disco-polo.info/uploads/news/atut---wszystkie-nocejpg.jpg Disco-Polo.info

"Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!


Najnowszy hit 'Wszystkie noce' zespołu Atut podbija YouTube! Ponad 500 tys. wyświetleń, energetyczna muzyka i kultowy teledysk z Drohiczyna

Autor: Adam Begier, 24 Luty 2024  19:30
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Wybrane dla Ciebie:
 1. Paktofonika w rytmach disco polo?! Nowa odsłona kultowego hitu "Jestem Bogiem" w sieci! TO już lekka przesada?
 2. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 3. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!

  Zespół Atut, znany miłośnikom disco polo od 1993 roku, znów daje o sobie znać! Ich najnowszy hit "Wszystkie noce" zdobywa serca słuchaczy na YouTube, przekraczając imponującą liczbę 500 tysięcy wyświetleń. Ta wiadomość to dowód na to, że disco polo nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie – wciąż zdobywa nowe pokolenia fanów.

  Historia Zespołu Atut

  Zespół Atut, powstały w Siemiatyczach, od początku swojej działalności pozostaje wierny rytmom disco polo. W swojej karierze muzycy wydali 10 autorskich utworów i 5 klipów muzycznych. Ich muzyka towarzyszyła na licznych imprezach plenerowych, eventach oraz weselach, co świadczy o ich wszechstronności i umiejętności dostosowania się do różnorodnych gustów publiczności.

  Sukces na YouTube grupy Atut

  Najnowszy klip "Wszystkie noce", wyprodukowany we współpracy z firmą PNmedia, został nakręcony w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Drohiczynie. Teledysk, prezentujący zarówno sceniczną energię zespołu, jak i urok lokalnej scenerii, zyskał szybko uznanie wśród internautów. Przekroczenie bariery 500 tysięcy wyświetleń na YouTube jest nie tylko sukcesem zespołu Atut, ale również świadczy o niewątpliwej popularności gatunku disco polo wśród szerokiego grona odbiorców.

  Klip "Wszystkie noce" łączy w sobie dynamiczną muzykę charakterystyczną dla disco polo z nowoczesną produkcją wideo, co przyciąga zarówno starych fanów, jak i nowe pokolenia słuchaczy. To kolejny dowód na to, że zespół Atut nie tylko utrzymuje się na scenie muzycznej, ale nadal ewoluuje, dostosowując swoje brzmienie do współczesnych trendów.

  Zobacz również: Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  2. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  3. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
  4. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  5. Maluba i znany producent Detmi połączyli siły! Nowa piosenka lada moment pojawi się w sieci. Czym zaskoczą gwiazdy?!
  6. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  7. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  8. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie