Reklama
Polecamy


Reklama

Wszyscy fani śpiewali „Miłość w Zakopanem”. A jest ich naprawdę masa. Zobacz VIDEO!

2017-11-26T19:07:00+01:00 Wszyscy fani śpiewali „Miłość w Zakopanem”. A jest ich naprawdę masa. Zobacz VIDEO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/wszyscy-fani-spiewali-milosc-w-zakopanem-a-jest-ich-naprawde-masa-zobacz-video-1511719677.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sławomir może otwierać kolejnego szampana! Rock Polo zdobywa coraz większą popularność. Zobacz jak bawili się fani przy wielkim przeboju.

Reklama

Zakopane to bez wątpienia najsłynniejsza miejscowość w polskich górach. A „Miłość w Zakopanem” to z pewnością największy przebój grupy Sławomir. Statystycznie widział go już każdy Polak, gdyż został wyświetlony grubo ponad 47 mln razy.

Przyjemny tekst i dynamiczna muzyka z instrumentów na żywo. Sławomir przekazuje mega energię, która oddziaływuje na publiczność. To sprawia, że na jego koncerty przychodzi tysiące fanów.

Rock Polo chyba na stałe wpisało się w Polską muzykę.  

A Wy gdzie przeżyliście największą miłość?

http://disco-polo.info/teledysk/slawomir-megiera-disco-attack-2017

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  2. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  3. Gorąca nowość właśnie wkracza na salony disco polo! Przepiękna wokalista oczaruje całą branżę?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.