Reklama


Reklama

Wspaniała wiadomość! Rodzina Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi) powiększy się!

2020-05-25T20:23:00+02:00 Wspaniała wiadomość! Rodzina Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi) powiększy się! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wspaniala-wiadomosc-rodzina-magdaleny-naroznej-piekni-i-mlodzi-powiekszy-sie-1590407276.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama


Życie gwiazd

Do niedawna Magda Narożna nie wyobrażała sobie, że w swoim domu usłyszy jeszcze niemowlęcy śmiech lub płacz

Reklama

Do niedawna nie wyobrażała sobie, że w swoim domu usłyszy jeszcze niemowlęcy śmiech lub płacz. Ale już niedługo tak się stanie, bo będzie… ciocią. I to podwójną. – Daniel Biczak zostanie tatą bliźniaków.

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Zarówno ja, jak i Daniel Wilczewski nie możemy się już doczekać. Wszyscy jesteśmy dla siebie jak rodzina mówi „Na żywo” Magdalena Narożna, wokalistka Pięknych i Młodych. Z pewną nostalgią wspomina czas, gdy gitarzyście urodziła się córeczka Michalina. – Pamiętam, jak przysłał mi ze szpitala zdjęcie malutkiej tuż po jej przyjściu na świat.

To był wzruszający moment i cieszę się, że chciał się nim ze mną podzielić – opowiada artystka.

Zajęć teraz nie brakuje

Czas narodowej kwarantanny nie rozluźnił więzi między artystami z Pięknych i Młodych, bo chociaż się nie widują, to organizują często konferencje przez internet. – Wtedy rozmawiamy o tym, co u nas i szlifujemy materiał na kolejny singiel. Większość pracy przy tej piosence już została wykonana.

Teraz tylko musimy dokończyć klip – wyjaśnia Magda, podkreślając, że najnowsza piosenka będzie radosna i dająca nadzieję. – Takie utwory są teraz potrzebne – mówi. Obecnie każdą wolną chwilę Narożna poświęca córce. – Gabrysia, jak większość dzieci, ma lekcje online i zadawany materiał do pracy samodzielnej. Ale jej nauka wymaga też mojego zaangażowania – relacjonuje liderka Pięknych i Młodych.

To zdecydowanie bardzo rodzinny czas dla gwiazdy.

Zobacz również: Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.