2024-01-18T13:03:00+01:00 Woners zapowiada rewolucyjny sezon koncertowy z żywymi instrumentami i znanymi muzykami Woners szykuje elektryzujący sezon koncertowy z Jackiem Markuszewskim. Przeczytaj o unikatowym połączeniu muzyki tanecznej https://disco-polo.info/uploads/news/woners-zapowiada-rewolucyjny-sezon-koncertowy-z-zywymi-instrumentami-i-znanymi-muzykamijpg.jpg Disco-Polo.info

Woners zapowiada rewolucyjny sezon koncertowy z żywymi instrumentami i znanymi muzykami


Woners szykuje elektryzujący sezon koncertowy z Jackiem Markuszewskim. Przeczytaj o unikatowym połączeniu muzyki tanecznej

Autor: Adam Begier, 18 Styczeń 2024  13:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Woners zapowiada rewolucyjny sezon koncertowy z żywymi instrumentami i znanymi muzykami
Wybrane dla Ciebie:
 1. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO
 2. "Królowa jest tylko jedna" w nowej odsłonie! To będzie hit we wszystkich klubach w Polsce?
 3. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?

Szymon Woners, młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, znany ze swoich tanecznych przebojów takich jak "Szalony Weekend" i "Atlanta", zwiastuje nową erę w swojej karierze. Niedawno ogłosił, że nadchodzący sezon koncertowy będzie czymś wyjątkowym i niezapomnianym dla fanów muzyki tanecznej. W najnowszym wpisie na swoim profilu społecznościowym, Woners dzieli się entuzjazmem i zapowiada, że na duże koncerty będzie jeździć z pełnym zespołem, w skład którego wejdą perkusja i gitara.

To zdecydowany zwrot w karierze artysty, który do tej pory znany był głównie z elektronicznych brzmień. Wprowadzenie żywych instrumentów, takich jak perkusja obsługiwana przez Jacka Markuszewskiego - znanego z współpracy z takimi zespołami jak DeMono czy Robert Chojnacki - świadczy o ewolucji artystycznej Wonersa.

Woners, w swoim charakterystycznym stylu, zapowiada, że nadchodzące występy będą czymś więcej niż zwykłymi koncertami. Artysta podkreśla, że wszystkie występy będą odbywać się na żywo, co jest znaczną zmianą w stosunku do dotychczasowych praktyk w muzyce tanecznej, często opartej na playbacku.

Ten odważny ruch może zmienić sposób postrzegania muzyki tanecznej w Polsce. Woners, stawiając na autentyczność i bezpośredni kontakt z publicznością, przygotowuje się do stworzenia niezapomnianych doświadczeń dla swoich fanów. Jego decyzja o graniu na żywo, wspierana przez utalentowanych muzyków, pokazuje, że nadchodzący sezon koncertowy ma szansę stać się przełomowym momentem w karierze tego młodego artysty.


WonerS - Szalony Weekend (DANCE 2 DISCO REMIX)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
 2. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!
 3. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!
 4. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 5. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 6. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"
 7. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
 8. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie