Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistki disco polo w poważnym niebezpieczeństwie | VIDEO

2018-11-04T17:13:00+01:00 Wokalistki disco polo w poważnym niebezpieczeństwie | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/wokalistki-disco-polo-w-powaznym-niebezpieczenstwie-1541347988.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Chwile grozy w świecie muzyki

Reklama

Siostry Godlewskie to najbardziej kontrowersyjne rodzeństwo w muzyce disco polo. Dziewczyny wywołuje ogromne emocje, a każdy ich ruch jest szeroko komentowany przez internatów.

Ostatnio u Sióstr Godlewskich powiało grozą. Podczas nagrywania kolejnego odcinku programu dla 4Fun Dane dziewczyny zostały postrzelone prosto w głowę. Mimo, że strzał został oddany z pistoletu do paintball'a, ale gdy kuleczka, która leci z zawrotną prędkością trafi w głowie może dojść do tragedii. 

Zobacz również: Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!

Na całe szczęście nic Godlewskim się nic nie stało, ale cała sytuacja była dość groźna. W przypadku zabawy w paintball'a trzeba zachować duży poziom bezpieczeństwa.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Świat disco polo przywitał nowego członka! Gwiazdor znanej formacji został ojcem!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.