Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

2020-09-09T10:00:00+02:00 Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/uwaga-wielki-pozar-w-sercach-fanow-seksowne-strazaczki-spiesza-na-pomoc-1598991407.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/energygirlsmusic_/
Reklama


Życie gwiazd

Piękne i utalentowane wokalistki disco polo są już gotowe na spotkanie z żywiołem

Reklama

Każdy z nas poza tym, czym zajmuje się na co dzień, ma jakieś dodatkowe zainteresowania. Jedni czytają książki, inni zbierają znaczki, jednym słowem, ile ludzi na świecie, tyle zainteresowań. Najlepsze w tym wszystkim są takie pasje, które sprawiają, że zbieramy szczękę z podłogi.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Na Instagramie atrakcyjnych dziewczyn z Energy Girls pojawiło się zdjęcie, które wywołało wielki szok wśród fanów! Artystki zaprezentowały się w dość nietypowych strojach i wywołały tym całe mnóstwo pozytywnych komentarzy. O czym mowa? Dziewczyny wskoczyły w strażackie stroje, w których prezentują się nieziemsko! Co będą gasić? Z pewnością niejeden pożar, jaki wywołają wśród swoich fanów!

Musimy przyznać, że bardzo miło oglądałoby się dziewczyny w akcji gaszenia pożaru. Mamy jednak nadzieję, że żadnemu z fanów nie strzeli do głowy, aby ów pożar wywołać. Dziewczyny w rzeczywistości szykują coś nowego, dlatego zaprezentowały się właśnie w takich stylówkach. Nie mamy jednak wątpliwości, że to, co zobaczymy już niebawem, rozpali nas do czerwoności!

Pozostaje cierpliwie czekać, bo to już lada chwila!

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  2. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.