2020-02-01T22:07:00+01:00 Wokalistka disco polo zachwyca w bikini! Błogie chwile w życiu Etny https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/blogie-chwile-w-zyciu-etny-wokalistka-disco-polo-zachwyca-w-bikini-1580124719.jpg

Wokalistka disco polo zachwyca w bikini! Błogie chwile w życiu Etny

Redakcja , 01 Luty 2020  22:07
Wokalistka disco polo zachwyca w bikini! Błogie chwile w życiu Etny
Źródło zdjęć: facebook.com/EtnaDISCOPOLO
Reklama

Jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo przebywa właśnie w Tajlandii! Gwiazda korzysta z życia i tym samym zachwyca figurą

Reklama

Przepiękna wokalistka disco polo dała się uwieść pięknej scenerii, która towarzyszy jej w Tajlandii. Można dostrzec, że wokalistka Etna uwielbia podróżować. Dla niej rzeczy niemożliwe po prostu nie istnieją.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo Paula Karpowicz (Top Girls) otworzyła właśnie własny biznes! Był szampan i kwiaty!

Wokalistka disco polo doskonale wie, że życie ma się jedno i nie będzie powtórki – dlatego trzeba żyć na sto procent, żeby nigdy nie żałować, że czegoś się nie zrobiło, mimo że była okazja i możliwości. Etna wie, że podróże to jedna z rzeczy, za które człowiek musi płacić, ale jednocześnie staje się bogatszy.

W świecie disco polo artystka jest doskonale znana między innymi z takich utworów, jak „Rolnik” , „Przytulajka” bądź też „Maminsynek”. Ostatnio w social mediach u Etny można zauważyć piękne zdjęcia z podróży. Pod jednym z ostatnich napisała”

- Bo życie jest piękne momentami i trzeba to bardzo doceniać  wczoraj wdrapaliśmy się na wysokość 1500 m n.p.m. aby kąpać się w pięknych wodospadach krainy uśmiechu  dziś jesteśmy jakieś 800 km dalej w kolejnym tajlandzkim raju w sumie przez niemal miesięczny nasz pobyt tutaj, zrobimy ok. 3000 km , na terenie Tajlandii, by zwiedzać, podziwiać, poznawać.

Wokalista disco polo jest bardzo pozytywną i zadbaną kobietą, od której wiele osób powinno czerpać motywację i chęć do życia. Za co najbardziej lubicie Etnę?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przeżył szok gdy zajrzał na swoje konto?! Fani ostro komentują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!
  2. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  3. Zmiany składu w legendarnej grupie disco polo MILANO! Co na to fani?
  4. Taneczna premiera legendarnej formacji disco polo! To może być wielki przebój najbliższych miesięcy!
  5. Skazani na sukces?! Gwiazdy disco polo wydały właśnie premierę pt. "Na szczyt". Brzmi rewelacyjnie!
  6. Sławomir idzie za ciosem! Gwiazdor zdradził niecne plany na najbliższe tygodnie! Fani domyślają się o co chodzi!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama