Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-09T20:20:00+02:00 Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/przepiekna-angelika-zmijewska-z-top-girls-zachwycila-w-sieci-na-zdjecie-gwiazdy-disco-polo-mozna-patrzec-bez-konca-1596990609.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!

Redakcja , 09 Sierpień 2020  20:20
Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Przepiękna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyciła w sieci!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls / instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama

Zdjęcie wokalistki disco polo na okładce modowego magazynu?! Jej zgrabne, długie nogi, przyciągają wzrok i nie pozwalają go oderwać nawet na chwilę

Reklama

Najpiękniejsze gwiazdy disco polo coraz chętniej eksponują swoją niezwykłą urodę. Internetowe profile artystek muzyki tanecznej, przepełnione są zdjęciami, od których robi się naprawdę gorąco.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Letnia pora roku z pewnością sprzyja takim zdarzeniom, ale to nie o temperaturę na zewnątrz tu chodzi, a o kuszące kształty i cielesną doskonałość kobiet z naszej branży. Na koncie Angeliki Żmijewskiej pojawiła się fotografia, na której śliczna wokalistka wygląda olśniewająco.

Piękna, czarna sukienka, którą przywdziała piosenkarka, znakomicie podkreśla jej urodę. Zdjęcie zrobione w lustrze, mogłoby śmiało trafić na okładki modowych magazynów. Angelika wygląda jak milion dolarów. Jej zgrabne, długie nogi, przyciągają wzrok i nie pozwalają go oderwać nawet na chwilę.

Pod publikacją rozgorzała dyskusja na temat zdjęcia. Fani nie szczędzili pochwał w kierunku pięknej wokalistki zespołu Top Girls: „Co za klasa. Olśniewająca”, „Bardzo ślicznie wyglądasz”, pieją z zachwytu obserwujący gwiazdy. Czekamy na kolejne, podobne fotografie od atrakcyjnej Angeliki.

Całe disco polo czuje ogromną dumę z tak ślicznej reprezentantki!

Zobacz również: Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  2. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  3. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  4. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej