Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-05T19:45:00+01:00 Wokalistka disco polo wydała klip inspirowany wizualnymi realiami Las Vegas! To otworzy jej drzwi do światow https://disco-polo.info/uploads/news/55b7c7c1fef6ef1e9f7d3e436c17f428.jpeg
Reklama

Wokalistka disco polo wydała klip inspirowany wizualnymi realiami Las Vegas! To otworzy jej drzwi do światowej kariery?

Redakcja , 05 Grudzień 2020  19:45
Wokalistka disco polo wydała klip inspirowany wizualnymi realiami Las Vegas! To otworzy jej drzwi do światowej kariery?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nad aranżacją utworu pracował Mariusz Bezik Bereziak wraz z Mateuszem Chmielewskim. Teledysk inspirowany wizualnymi realiami Las Vegas

Reklama

W branży disco polo nie brakuje wielkich muzycznych talentów. Artyści raz po raz zaskakują fanów nowym pomysłem i dopracowaną realizacją.

Zobacz również: Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Mnogość twórców, nie zamyka jednak ani trochę drzwi przed nowicjuszami, którzy coraz częściej dochodzą do głosu, który w każdej chwili może stać się wyraźnym wołaniem o wpuszczenie na discopolowe salony. Na rynku właśnie pojawiła się debiutancka piosenka artystki, która w branży nie jest anonimowa, lecz muzyczne skrzydła rozwija właśnie teraz. Karolina Dziurdziewska, znana w świecie disco polo pod pseudonimem Dziurdzia, rozpoczyna karierę solową.

Dotychczas przeprowadzała wywiady z największymi artystami ze świata muzyki tanecznej i nie tylko. Teraz rolę się odwróciły. Dziurdzia w ostatnim czasie prężnie pracowała nad debiutanckim utworem. 26 listopada ukazał się jej teledysk do piosenki pt. „Żyj jak lubisz”. Nad aranżacją utworu pracował Mariusz Bezik Bereziak wraz z Mateuszem Chmielewskim.

Teledysk inspirowany wizualnymi realiami Las Vegas, został nagrany w urokliwym Wrocławiu przez grupę Playcam Media. Utwór jest bardzo taneczny, a jego treść dopinguje przede wszystkim wszystkie panie do życia według własnych upodobań. Te aspekty mogą sprawić, że za kilka tygodni będziemy mówić o artystce w kategorii największej gwiazdy.

Dziurdzia chce pozostać w branży disco polo na dłużej, zatem już prężnie pracuje nad kolejną piosenką, która ujrzy światło dzienne na przełomie stycznia lutego.

Wokalistka zapowiada, że będzie jeszcze bardziej tanecznie, z energią i na pewno nie zabraknie klubowego uderzenia. Czekamy na następne projekty od Dziurdzi, a Was zapraszamy do odsłuchania utworu „Żyj jak lubisz”.

Zobacz również: Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo wskoczyła na maskę luksusowego auta! Fani w szoku!
  2. Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!
  3. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  4. Idealnie ciało wokalistki disco polo zachwyca internautów! Wygląda jak milion dolarów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej