Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo w negliżu! Odważne zdjęcia podbijają sieć!

2019-06-17T13:04:00+02:00 Wokalistka disco polo w negliżu! Odważne zdjęcia podbijają sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/wokalistka-disco-polo-w-neglizu-odwazne-zdjecia-podbijaja-siec-1560765833.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/nemi.officialpage
Reklama


Ogólna

W świecie disco polo nie brakuje pięknych wokalistek

Reklama

Kusi Instagramem, a dokładniej swym ponętnym ciałem! Artystka disco polo wrzuca coraz bardziej odważne zdjęcia na swoim oficjalnym profilu. Fani są zachwyceni. Zwłaszcza część męska.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Wokalistka disco polo jest bardzo urodziwa, do tego smukła i ma czym pooddychać. Wysokie temperatury sprzyjają odważnym zdjęciom, które są coraz częściej publikowane przez użytkowników Instagrama.

Wśród nich są również gwiazdy. W ostatnim czasie odważne zdjęcie postanowiła opublikować Nemi, która w świecie disco polo słynie z utworów zatytułowanych „O Tobie” czy też „Cała dziś płonę”.

Artystka aktualnie przebywa na wakacjach w urokliwej Grecji, a dokładnie na jednej z bardziej imprezowych wysp, jaką jest Kreta.

Trzeba przyznać, że Natalia w takim wydaniu wygląda bardzo kusząco i ponętnie. Jej piersi są piękne i kształtne. Przy jej smukłej figurze i niezwykłej naturze mamy chodzący ideał. Nie bez powodu mówi się, iż artystka jest jedną z bardziej seksownych gwiazd disco polo.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Co sądzicie? Jak oceniacie letnią formę Natalii?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.