2021-06-17T17:24:00+02:00 Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc! https://disco-polo.info/uploads/news/popularna-gwiazda-disco-polo-w-ciazy-pokazala-brzuszekjpg.jpg

Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!

Redakcja , 17 Czerwiec 2021  17:24
Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!
Źródło zdjęć: facebook.com/magdalena.muczynska.3

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Fani w szoku! Wokalistka disco polo przekazała radosną nowinę o ciąży!

Reklama

Urocza gwiazda disco polo nie zdradziła na razie płci dziecka. Wiadomo jednak, że będzie to pierwszy potomek, którego powita na świecie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaręczyła się w Parku Disneyland w Paryżu! Zobaczcie pierścionek, jest Piękny!

WOKALISTKA DISCO POLO W CIĄŻY

Bycie mamą to dla każdej kobiety najpiękniejsza rola w życiu. I chociaż jest to praca na pełen etat, to nie ma przyjemniejszego uczucia, niż widok uśmiechniętego dziecka! Znana wokalistka disco polo niedługo po raz pierwszy wcieli się w tę nową dla siebie rolę!

Przygoda MEGI z disco polo rozpoczęła się na początku 2019 roku. Pierwszy teledysk do piosenki "Nie pytaj, nie wnikaj" przypadł fanom do gustu na tyle, że artystka zaczęła realizować kolejne produkcje! I z powodzeniem robi to do dzisiaj!

GWIAZDA DISCO POLO POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK - TO JUŻ SZÓSTY MIESIĄC

Piękna wokalistka disco polo pochwaliła się w sieci zdjęciem, które zszokowało niejednego jej fana! Okazuje się, że Megi jest w ciąży! Artystka udała się do jednej z łomżyńskich klinik, gdzie przeprowadzono u niej standardowe badanie USG. Ciążowy brzuszek nie pozostawia złudzeń! To już szósty miesiąc!

Reklama

ARTYSTKA MIMO CIĄŻY PRACUJE NAD NOWYMI PROJEKTAMI 

Urocza gwiazda disco polo nie zdradziła na razie płci dziecka. Wiadomo jednak, że będzie to jej pierwszy potomek, którego powita na świecie. Przyszła mama czuje się fantastycznie. Megi w dalszym ciągu pracuje nad kolejnymi projektami, a oprócz tego kończy pisać swoją pracę magisterską! Wokalistka nadal żyje na pełnych obrotach!

“Czuję się fantastycznie. Pracuję aktualnie nad kolejnymi projektami i kończę pisać pracę magisterską, także działam na wysokich obrotach! Coś w tym jest, że w ciąży można góry przenosić! Mam nadzieję, że takie samopoczucie pozostanie jak najdłużej, bo w niedalekiej przyszłości planuję wypuścić kolejny, wakacyjny numer!”

Szczęśliwa artystka nawet podczas ciąży nie przestaje myśleć o swoich fanach. Megi już niedługo planuje wypuścić kolejny kawałek, który będzie bardzo wakacyjnym utworem! Póki co, fani i cała redakcja życzą pięknej wokalistce szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz również: Angelika Żmijewska - Top Girls zachywca w obcisłej sukience! Uwagę fanów zwraca smukła talia gwiazdy disco polo!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MEGI - W każdą noc
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!
  3. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  4. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  5. Gorąca premiera popularnego wokalisty disco polo! PowerBoy podbije nowością pt. 'Taka jak Ty' listy przebojów?! Fani komentują 'Hit lata 2021'
  6. Piękna wokalistka disco polo pokazała głęboki dekolt ! Gwiazda wygląda jak milion dolarów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami