2020-05-05T22:02:00+02:00 Wokalistka disco polo poparzona! Zobaczcie jak teraz wygląda jej skóra! Artystka mylnie oceniła warunki atmosferyczne i przebywając na pełnym słońcu zbyt długo, naraziła się na poważne oparzenia słoneczne https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wokalistka-disco-polo-poparzona-zobaczcie-jak-teraz-wyglada-jej-skora-1588602943.jpg Disco-Polo.info

Wokalistka disco polo poparzona! Zobaczcie jak teraz wygląda jej skóra!


Artystka mylnie oceniła warunki atmosferyczne i przebywając na pełnym słońcu zbyt długo, naraziła się na poważne oparzenia słoneczne

Autor: Goliat, 05 Maj 2020  22:02
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic
Wokalistka disco polo poparzona! Zobaczcie jak teraz wygląda jej skóra!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Da Luca z nowym hitem na lato: 'Łyskacz' - Piosenka, która rozkręci każdą imprezę!
 2. Małgorzata Główka w drapieżnej stylizacji! Zobacz, jak liderka Camasutra podbija serca fanów disco polo!
 3. Znana wokalistka disco polo rozpala internet i wyobraźnię w prześwitującej bluzce! WOW! Paulina Banaszek to najbardziej HOT kobieta w branży?!
Reklama

Długi weekend majowy dla większości zespołów disco polo oznaczał wielkie koncerty plenerowe. W tym roku jednak sytuacja zmusiła gwiazdy do planowania grilla, a nie występów scenicznych.

Zobacz również: Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!

Niestety, biesiady pod chmurką również stanęły pod znakiem zapytania, ponieważ prognozy zapowiadały deszcz. Ku uciesze wszystkich, pogoda postanowiła nas pozytywnie zaskoczyć i podarować nam grzejące słońce. Chociaż majowe promienie potencjalnie nie mogą wyrządzić nam krzywdy, okazuje się, że to przekonanie może być nieco mylące!

UVB nawet wczesną wiosną bywają niebezpieczne, o czym mogła przekonać się Elwira, popularna wokalistka disco polo, którą w branży znamy pod pseudonimem Casandra. Artystka mylnie oceniła warunki atmosferyczne i przebywając na pełnym słońcu zbyt długo, naraziła się na poważne oparzenia słoneczne!

Opublikowała zdjęcia na swoim instagramie! Współczujemy bólu jaki pewnie spotka wokalistkę, ale już apelujemy o zdjęcie po „zbrązowieniu” opalenizny! Być może poparzenie było warte świeczki. Pamiętajmy, że nawet z letnią pogodą nie ma żartów, a filtry przeciwsłoneczne mogą uchronić nas od przykrych niespodzianek!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Dejw i Moozi z nowym hitem "Boomerang"! Niespodziewane połączenie podbija sieć!
 2. Premiera wyjątkowego duetu disco polo! Raider & Blondi podbiją tą premierą rynek muzyczny?!
 3. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 4. DiscoBoys podbijają lato nowym hitem "Holiday"! Zobacz VIDEO z koncertu!
 5. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!
 6. Adam Chrola prezentuje: Najpiękniejsze Tanga i Walce - Hity Dancingów
 7. Dawid Narożny o muzyce: „Autotune to jest najpopularniejsza wtyczka.” Będzie miał problemy? Artysta chciałby cofnąć czas?!
 8. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie