Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo poparzona! Zobaczcie jak teraz wygląda jej skóra!

2020-05-05T22:02:00+02:00 Wokalistka disco polo poparzona! Zobaczcie jak teraz wygląda jej skóra! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalistka-disco-polo-poparzona-zobaczcie-jak-teraz-wyglada-jej-skora-1588602943.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/casandramusic
Reklama


Życie gwiazd

Artystka mylnie oceniła warunki atmosferyczne i przebywając na pełnym słońcu zbyt długo, naraziła się na poważne oparzenia słoneczne

Reklama

Długi weekend majowy dla większości zespołów disco polo oznaczał wielkie koncerty plenerowe. W tym roku jednak sytuacja zmusiła gwiazdy do planowania grilla, a nie występów scenicznych.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Niestety, biesiady pod chmurką również stanęły pod znakiem zapytania, ponieważ prognozy zapowiadały deszcz. Ku uciesze wszystkich, pogoda postanowiła nas pozytywnie zaskoczyć i podarować nam grzejące słońce. Chociaż majowe promienie potencjalnie nie mogą wyrządzić nam krzywdy, okazuje się, że to przekonanie może być nieco mylące!

UVB nawet wczesną wiosną bywają niebezpieczne, o czym mogła przekonać się Elwira, popularna wokalistka disco polo, którą w branży znamy pod pseudonimem Casandra. Artystka mylnie oceniła warunki atmosferyczne i przebywając na pełnym słońcu zbyt długo, naraziła się na poważne oparzenia słoneczne!

Opublikowała zdjęcia na swoim instagramie! Współczujemy bólu jaki pewnie spotka wokalistkę, ale już apelujemy o zdjęcie po „zbrązowieniu” opalenizny! Być może poparzenie było warte świeczki. Pamiętajmy, że nawet z letnią pogodą nie ma żartów, a filtry przeciwsłoneczne mogą uchronić nas od przykrych niespodzianek!

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  3. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.