Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-10T22:30:00+02:00 Wokalistka disco polo pokazała ciało w skąpym bikini! Co za kształty! Forma Angeliki (Top Girls) zachwyca! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/widok-zapiera-dech-w-piersiach-sliczna-gwiazda-disco-polo-pozuje-w-stroju-kapielowym-1591811618.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo pokazała ciało w skąpym bikini! Co za kształty! Forma Angeliki (Top Girls) zachwyca!

Redakcja , 10 Czerwiec 2020  22:30
Wokalistka disco polo pokazała ciało w skąpym bikini! Co za kształty! Forma Angeliki (Top Girls) zachwyca!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama

Czyżby jej idealna figura była efektem długotrwałych ćwiczeń związanych z nauką tańca? Zobaczcie gwiazdę disco polo w bikini!

Reklama

Piękno w disco polo, przybiera najczystszą z możliwych postaci. Wdzięk i realna uroda, umiejscawia się w ślicznych przedstawicielkach muzyki tanecznej, a wszyscy fani, mogą z rozkoszą, raz na jakiś czas oglądać efekty tego procesu.

Zobacz również: Miłosne wyznanie w najnowszym przeboju disco polo. Dawno nikt tak nie docenił kobiety.

Wokalistki i tancerki, wrzucają do sieci fotografie, które robią wrażenie niewiele mniejsze, niż najlepszy koncert disco polo. Angelika Żmijewska, jedna z trzech pięknych kobiet, tworzących zespół Top Girls, słynie z nietuzinkowej urody w całej branży i poza nią. Jej piękne ciało i wyjątkowo urocza twarz, dają efekt kobiety niemal idealnej.

Artystka dodała na instagramie nagranie, na którym prezentuje swój wygląd tuż przed wejściem na basen. Od razu można się domyślić jak kuszący jest ten materiał. Gwiazda swoim ciałem zwraca uwagę każdego odbiorcy, a wśród męskiej części publiczności, budzi najśmielsze marzenia i pragnienia.

Piosenkarka cieszy się coraz większym powodzeniem. Na szczęście dla nas wszystkich, artystka nie zostawia swojej urody tylko dla siebie i często publikuje gorące fotografie. Czyżby jej idealna figura była efektem długotrwałych ćwiczeń związanych z nauką tańca High Heels? Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia.

Wy też?

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  2. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!
  3. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!
  4. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej