Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo pokazała ciało w skąpym bikini! Co za kształty! Forma Angeliki (Top Girls) zachwyca!

2020-06-10T22:30:00+02:00 Wokalistka disco polo pokazała ciało w skąpym bikini! Co za kształty! Forma Angeliki (Top Girls) zachwyca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/widok-zapiera-dech-w-piersiach-sliczna-gwiazda-disco-polo-pozuje-w-stroju-kapielowym-1591811618.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama


Życie gwiazd

Czyżby jej idealna figura była efektem długotrwałych ćwiczeń związanych z nauką tańca? Zobaczcie gwiazdę disco polo w bikini!

Reklama

Piękno w disco polo, przybiera najczystszą z możliwych postaci. Wdzięk i realna uroda, umiejscawia się w ślicznych przedstawicielkach muzyki tanecznej, a wszyscy fani, mogą z rozkoszą, raz na jakiś czas oglądać efekty tego procesu.

Zobacz również: Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!

Wokalistki i tancerki, wrzucają do sieci fotografie, które robią wrażenie niewiele mniejsze, niż najlepszy koncert disco polo. Angelika Żmijewska, jedna z trzech pięknych kobiet, tworzących zespół Top Girls, słynie z nietuzinkowej urody w całej branży i poza nią. Jej piękne ciało i wyjątkowo urocza twarz, dają efekt kobiety niemal idealnej.

Artystka dodała na instagramie nagranie, na którym prezentuje swój wygląd tuż przed wejściem na basen. Od razu można się domyślić jak kuszący jest ten materiał. Gwiazda swoim ciałem zwraca uwagę każdego odbiorcy, a wśród męskiej części publiczności, budzi najśmielsze marzenia i pragnienia.

Piosenkarka cieszy się coraz większym powodzeniem. Na szczęście dla nas wszystkich, artystka nie zostawia swojej urody tylko dla siebie i często publikuje gorące fotografie. Czyżby jej idealna figura była efektem długotrwałych ćwiczeń związanych z nauką tańca High Heels? Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia.

Wy też?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  2. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.