Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zmienił tryb pracy! Teraz syn jest najważniejszy!

2020-03-27T07:40:00+01:00 Wokalista disco polo zmienił tryb pracy! Teraz syn jest najważniejszy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/teraz-syn-jest-najwazniejszy-1585053039.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Dzięki radości, jaką gwiazdor poczuł po pojawieniu się nowego członka rodziny, piosenkarz przygotował już trzy nowe propozycje muzyczne.

Reklama

Gwiazdor przyznaje, że Olek daje mu wielką motywację do działania.

Zobacz również: Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Kiedy został tatą, był pewny, że jego życie diametralnie się zmieni. – Chętnie opiekuję się synem. Pomagam Deni w przewijaniu Aleksandra, kąpaniu go i usypianiu – wylicza Sylwester Gazda. Lider grupy Power Play przyznaje jednak, że jego nowa rola wymagała od niego zmiany trybu pracy.

Zdarza się, że mam w głowie nowe słowa i w myślach układam muzykę, aż tu Olek zaczyna płakać. I co? Lecę, uspokajam i… zapominam wszystko – opowiada nam piosenkarz.

Wspólna praca w studiu

Na szczęście o wiele częściej maluch inspiruje młodego tatę. Chętnie zabiera on syna do studia nagraniowego. W ramionach piosenkarza chłopczyk zwykle szybko się uspokaja. – Gdy trzymam go na rękach, mogę śpiewać i odsłuchiwać utwory. Na konsoli jest mnóstwo przycisków i lampek, które są dla niego ciekawe – opowiada ze śmiechem artysta.

Dzięki radości, jaką gwiazdor poczuł po pojawieniu się nowego członka rodziny, piosenkarz przygotował już trzy nowe propozycje muzyczne. Jedną z nich zamierza niebawem zaprezentować fanom. – Zastanawiam się, czy kiedyś Olek będzie chciał, by podpisać go pod tekstami – podsumowuje.

Zobacz również: Przepiękna Paula Karpowicz (Top Girls) w ramionach przystojnego mężczyzny! Wielka miłość w świecie disco polo

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.