Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zainteresował się kolankiem kobiety!

2020-04-14T07:45:00+02:00 Wokalista disco polo zainteresował się kolankiem kobiety! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-zainteresowal-sie-kolankiem-kobiety-1586635887.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kordian.cieslik/
Reklama


Życie gwiazd

Mogą być półnagie, nagie lub nie zawierać kompletnie wizerunku osób, ale na pewno muszą być interesujące!

Reklama

Łatwo zauważyć, że oprócz ciągle rosnącego trendu disco polo, żyjemy także w czasach portali społecznościowych. Jak dobrze wiemy, jedną z kluczowych kwestii przy prowadzeniu konta na portalu są przede wszystkim zdjęcia.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w wyzywającej sukience! Wiatr odsłonił jej okolice bikini!

Mogą być półnagie, nagie lub nie zawierać kompletnie wizerunku osób, ale na pewno muszą być interesujące! Wiele jest sposobów na wykonanie ciekawej fotki, ale jeżeli chodzi o kobiety, to najlepszą metodą jest oczywiście eksponowanie własnego ciała.

I tak Kordian, popularny wokalista disco polo, kojarzony głównie ze swoim południowym pochodzeniem, dostrzegł, ze na większości fotografii, dziewczyny mają uniesione kolanko i dopytuje od razu o co w tym chodzi! Sam nawet znalazł w swojej galerii zdjęcie w takiej pozie.

I tak jak szanujemy Kordiana i kochamy jego przeboje, tak ta jego uniesiona noga nie przemawia do nas jakoś mocno. Chętnie natomiast odpowiemy artyście w czym rzecz...otóż takie kolanko sprawia, że nogi u i tak pięknych pań, wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie, a mężczyzna patrząc na tego typu zdjęcie, ma nagły wzrost pulsu i podatność do przeróżnych wyobrażeń.

Ot cała tajemnica uniesionego kolana!

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.