Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo śpiewa mimo zakazom!

2020-05-11T18:04:00+02:00 Wokalista disco polo śpiewa mimo zakazom! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/luka-rosi-spiewa-wbrew-zakazom-1588860668.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/luka_rosi/
Reklama


Życie gwiazd

- Ten moment kiedy brakuje mi koncertów i kontaktów z wami. Trzeba sobie radzić w tym trudnym czasie

Reklama

Luka Rosi już nie taki grzeczny. Ostatnio Łukasz walczy sam ze sobą. Sprawdźcie, co się dzieje u artysty w dobie pandemii. Przystojny muzyk z branży disco polo dał się poznać szerszej publiczności między innymi z takich kawałków, jak „A Ty bądź” , „Na starcie” czy też „Na niebiesko”.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o duecie z legendą muzyki tanecznej, Marcinem Millerem z grupy Boys. Ich wspólny utwór pt. „Winogrona” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Nie było stacji radiowej, gdzie nie byłaby grana ta piosenka. Rzecz jasna, mowa o rozgłośniach, które mają ten przywilej, że mogą puszczać muzykę disco polo.

Niedawno Luka Rosi udostępnił zdjęcie, na którym widać, jak śpiewa wbrew zakazom. Wokalista stara się nie zwariować: - Ten moment kiedy brakuje mi koncertów i kontaktów z wami. Trzeba sobie radzić w tym trudnym czasie. Sytuacja z pewnością udziela się większości. Wykonawcy borykają się z tęsknotą.

Fani disco polo na pewno też odczuwają brak kontaktu z artystami na żywo. Należy nie tracić nadziei i cieszyć się, że przynajmniej można popatrzeć na zdjęcia i przypomnieć sobie chwile, kiedy było normalnie. Budujący jest fakt, że kiedyś to wszystko powróci.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.