Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!

2020-08-07T20:23:00+02:00 Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/po-tej-smierci-branza-disco-polo-jeszcze-dlugo-sie-nie-podniesie-1596747752.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Po nierównej walce z nowotworem, odszedł od nas wokalista disco polo - Remigiusz Pik

Reklama

Disco polo, to przede wszystkim dobra muzyka, świetna zabawa i ludzie tworzący ten roztańczony świat. Niestety, czasem gorejący płomień uśmiechu i wspaniałych zdarzeń przygasa.

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Przychodzi czas, kiedy trzeba wstrzymać oddech i pozwolić uwolnić się łzom. Gdy odchodzi osoba, która od lat była częścią rodziny disco polo, smutek pozostaje na zawsze. Z czasem w mniejszej intensywności, ale nigdy nie przemija! Narasta, gdy wracamy do tego, co wiecznie żywe, a czego twórcą jest osoba, którą zmuszeni byliśmy pożegnać.

Całkiem niedawno, po nierównej walce z nowotworem, odszedł od nas Remigiusz Pik, lider formacji Rem Faza. Każda jego produkcja przynosiła fanom sporo radości, a autorowi niemałą popularność. Był bardzo aktywnym twórcą. Jego odejście, to strata, której nigdy nie uda się pokryć w całości.

Teraz jego charyzma i muzyka rozbrzmiewa gdzie indziej. Kto inny podziwia wielki talent i nieludzkie zaangażowanie Remigiusza w swoją pracę.

Świat disco polo tęskni, czasem płacze, ale przede wszystkim pamięta o Remigiuszu Pik i jego twórczości!

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.