Reklama


Reklama

Wokalista disco polo ostrzega! Organizator odwołuje koncerty, jest niewypłacalny!

2019-01-16T07:59:00+01:00 Wokalista disco polo ostrzega! Organizator odwołuje koncerty, jest niewypłacalny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/wokalista-disco-polo-ostrzega-organizator-odwoluje-koncerty-jest-niewyplacalny-1547575406.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Arek Kopaczewski
Reklama


Ogólna

Szala goryczy została przelana! Wokalista disco polo postanowił zareagować

Reklama

W świecie muzyki niestety nie brakuje nieuczciwych organizatorów. Muzycy disco polo dość często są narażeni na takich organizatorów. Jeden z wokalistów disco polo postanowił opublikować oświadczenie w sprawie jednego z ostatnich koncertów.

Mowa o Arku Kopaczewskim, który na swoim koncie ma wiele występów za sobą. Postanowił ostrzec swoich kolegów z branży disco polo przed nieuczciwym organizatorem.

Zobacz również: Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

"Koledzy i koleżanki z branży muzycznej!
Chciałbym Was przestrzec przed (nie wiem jak to nawet nazwać, bo żadna z tych nazw tutaj nie pasuje) agencją / 'firmą' nagłośnieniową / 'organizatorem' imprez Łuk-Art z okolic Inowrocławia: 

Sytuacja powtórzyła się już drugi raz, w moim przypadku o jeden za dużo.

Z "szefem" tej "firmy" znam się od dawna, ale jest to znajomość tylko koncertowa. Fakt, zagrałem u niego kilka koncertów ale do jednego z nich jakiś czas temu nawet nie doszło, mimo tego, że mieliśmy ustalony koncert. Kontakt zerowy, żadnych wyjaśnień, żadnego przepraszam ani nic.

Po kilku miesiącach ponownie do mnie zadzwonił przepraszając za sytuację z koncertem, do którego nie doszło, nie tłumacząc zbyt wiele. Odpuściłem temat, znamy się, jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy więc temat poszedł w zapomnienie.

Wczoraj miałem zagrać koncert w miejscowości Tuczno k. Inowrocławia. Mój manager Maciej Szulce już dawno przesłał umowę koncertową, której do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy. Zapewnienia o koncercie były 100%-owe, były ustalony szczegóły tylko właściciel "firmy" nie miał czasu jej odesłać. Dwa dni przed koncertem pisze smsa, że koncertu nie ma, ponieważ... nie ma - zmieniły się plany organizatorów - NA DWA DNI PRZED KONCERTEM, organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych w Tucznie, którego podobno jak sam o sobie powiedział: "jest dobrym wujkiem i sponsorem ale ma ich w d**ie i nie nagłośni im tej imprezy" po czym imprezę NAGŁOŚNIŁ :)

Podsumowując! Gościu blokuje ludziom terminy, nie odsyła umów tłumacząc, że nie ma czasu, odwołuje koncerty na dwa dni przed, jest NIEWYPŁACALNY. 
Bardzo proszę - uważajcie i jeżeli możecie to proszę - udostępnijcie ten post dalej.

Niestety to nie pierwszy i nie ostatni przypadek nieuczciwego podejścia do tematu organizacji koncertu. Wielokrotnie osoby odpowiedzialne za imprezy w ostatniej chwili informują o problemach, albo czasem znikają i sprawa kierowana jest do sądu. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  2. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  3. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.