2023-04-26T18:06:00+02:00 Wiola Wrzesińska poprowadziła galę "Osobowości i Sukcesy Roku 2023! Wokalistka disco polo wyglądała Wiola Wrzesińska, znana również jako LaViola, prowadziła galę "Osobowości i Sukcesy Roku 2023". Wokalistka disco polo zachwyciła swoją urodą i wdziękiem, prezen https://disco-polo.info/uploads/news/wiola-wrzesinska-prowadzi-gale-osobowosci-i-sukcesy-roku-2023-wokalistka-disco-polo-wygladala-cudownie-w-przepieknej-sukni-zdjeciajpg.jpg

Wiola Wrzesińska poprowadziła galę "Osobowości i Sukcesy Roku 2023! Wokalistka disco polo wyglądała cudownie w przepięknej sukni | ZDJĘCIA

Autor: Adam Begier , 26 Kwiecień 2023  18:06
Wiola Wrzesińska poprowadziła galę
Źródło zdjęć: facebook.com/DiscoViola Łukasz Giersz Sylwek Silver Karolina Stella AKPA

Wiola Wrzesińska, znana również jako LaViola, prowadziła galę "Osobowości i Sukcesy Roku 2023". Wokalistka disco polo zachwyciła swoją urodą i wdziękiem, prezentując się w przepięknej sukni.Reklama

  Reklama

  Wiola Wrzesińska, znana również jako LaViola, jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek disco polo w Polsce. Choć rozpoczęła swoją karierę w disco polo stosunkowo niedawno, zdążyła już zyskać sympatię fanów i docenić ją środowisko muzyczne.

  Nowa produkcja "Dobrze wiesz"

  Parę dni temu LaViola wydała swoją nową produkcję pt. "Dobrze wiesz". Piosenka została bardzo ciepło przyjęta przez fanów disco polo, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych utworów od tej utalentowanej wokalistki.

  Gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2023"

  W poniedziałek, 24 kwietnia, odbyła się w Warszawie gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2023". Organizatorzy opisują to wydarzenie jako jedyną nagrodę tego typu, która łączy różne środowiska biznesowe, rozrywkowe, nauki i sportu.

  Na tej prestiżowej gali pojawiło się wiele znanych i cenionych osób. Wśród nich byli między innymi: Lech Wałęsa, Danuta i Zenek Martyniukowie, Leszek Możdżer, Paulina Smaszcz, Ida Nowakowska, Robert Korzeniowski, Mariusz Pujszo, czy Alicja Kolasińska.

  Wiola Wrzesińska jako prowadząca Osobowości i Sukcesy Roku 2023

  Niezwykle zaszczytną rolą podczas tej gali była prowadząca, którą została Wiola Wrzesińska. Urocza wokalistka disco polo prezentowała się na scenie niezwykle pięknie, w przepięknej różowej sukni z mocno odkrytymi ramionami. Suknia była od Izabeli Janachowskiej - Concept Store. Przyznajcie, że robi wrażenie.

  Reklama

  Zgromadzeni goście nie mogli oderwać od niej wzroku i z zapartym tchem śledzili każdy jej ruch na scenie. Wokalistka jest nie tylko utalentowaną artystką, ale również kobietą pełną wdzięku i uroku. Jej piękno zachwyciło nie tylko fanów, ale również wszystkich uczestników gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2023".

  Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia i przekonajcie się sami, jak pięknie i elegancko wyglądała Wiola Wrzesińska podczas tej gali.

  Gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2023" była wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnęło uwagę wielu znanych i cenionych osób z różnych środowisk. Jednym z najważniejszych momentów wieczoru był występ prowadzącej gali, czyli Wioli Wrzesińskiej, która zachwyciła wszystkich swoją urodą i wdziękiem.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-1.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-8.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-7.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-6.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-5.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-4.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-3.jpg
  Plik Wiola-Wrzesinska---Gala-2.jpg
  Reklama

  LaViola - Dobrze wiesz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  2. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  3. Roxaok i Damian Gwiazdowski – Nowa para w świecie Disco Polo! Wielka miłość kwitnie!
  4. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  5. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  6. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  7. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  8. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo! Marlena Sztando z zespołu Szpilki podgrzewa atmosferę

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie