2024-03-17T21:09:00+01:00 Syn Zenka Martyniuka przełamuje tradycje?! Wiemy kiedy odbędzie się wesele Daniela i Faustyny Martyników?! Daniel Martyniuk znowu to robi! Drugie wesele w Polsce z okazji Wielkanocy - pełne gwiazd, luksusu i zaskakujących zwrotów akcji. Sprawdź szczegóły https://disco-polo.info/uploads/news/wiemy-kiedy-sie-odbedzie-wesele-daniela-i-faustyny-martynikowjpg.jpg Disco-Polo.info

Syn Zenka Martyniuka przełamuje tradycje?! Wiemy kiedy odbędzie się wesele Daniela i Faustyny Martyników?! Bali to był dopiero początek!


Daniel Martyniuk znowu to robi! Drugie wesele w Polsce z okazji Wielkanocy - pełne gwiazd, luksusu i zaskakujących zwrotów akcji. Sprawdź szczegóły

Autor: Adam Begier, 17 Marzec 2024  21:09
Źródło zdjęć: facebook.com/daniel.martyniuk.39
Syn Zenka Martyniuka przełamuje tradycje?! Wiemy kiedy odbędzie się wesele Daniela i Faustyny Martyników?! Bali to był dopiero początek!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 2. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 3. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
Reklama

  Daniel Martyniuk, syn legendy polskiego disco polo Zenka Martyniuka, znów zaskakuje! Po romantycznym ślubie na Bali, Daniel postanowił urządzić drugie wesele w Polsce, by świętować swoje szczęście z rodziną i znajomymi. Jakie niespodzianki czekają na gości i dlaczego data wesela jest tak nietypowa?

  Wesele z Niespodzianką - Bali to dopiero początek!

  Pierwsze wesele Daniela było medialnym hitem, a teraz wszyscy zastanawiają się, co przyniesie druga ceremonia. Daniel i Faustyna, szczęśliwie zakochani po ślubie na Bali, postanowili zorganizować huczne przyjęcie w Polsce. Powód? Chęć podzielenia się swoją radością z najbliższymi, którzy nie mogli uczestniczyć w egzotycznej ceremonii. To wydarzenie będzie wyjątkowe - nie tylko ze względu na rozgłos, jaki cieszy się rodzina Martyniuków, ale też przez wybór niecodziennej daty.

  Wielkanocne Wesele - Tradycja czy Rewolucja?

  Kiedy myślimy o Wielkanocy, na myśl przychodzą rodzinne spotkania, jajka i żurek. Tymczasem Daniel Martyniuk postanowił przełamać tradycje i wybrał tę świąteczną datę na swoje drugie wesele. Goście mogą być zaskoczeni - zamiast tradycyjnego świątecznego stołu, czekać na nich może typowa weselna uczta. Media spekulują, że to wydarzenie pochłonie ogromne sumy, choć sam Daniel zdementował podobne informacje po swoim pierwszym weselu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Czy to spotkanie będzie pełne tradycyjnych wielkanocnych elementów, czy może Daniel i Faustyna zaskoczą wszystkich zupełnie nowym pomysłem na świętowanie? Jedno jest pewne - oczekuje się, że wesele przyciągnie tłumy gości, w tym znane osobistości ze świata muzyki i rozrywki.

  Wesele Daniela i Faustyny staje się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń towarzyskich tego roku. Zarówno ich bliscy, jak i fani disco polo z niecierpliwością czekają na to, jak wyglądać będzie ta wyjątkowa uroczystość. Będzie to nie tylko świętowanie miłości, ale także możliwość zbliżenia dwóch rodzin w atmosferze pełnej muzyki i radości. Czy wesele wielkanocne stanie się nowym trendem? Pozostaje czekać na relacje i zdjęcia z tego niezapomnianego wydarzenia!

  Zobacz również: Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-1.jpg
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-6.jpg
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-5.jpg
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-4.jpg
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-3.jpg
  Plik Daniel-Martyniuk---slub-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dni Gąbina 2024: Niezapomniane Święto z gwiazdami disco polo!
  2. Bartek Padyasek Dbomb wzruszony "..mogę dać tyle radości"! Piękny gest gwiazdora disco polo!
  3. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  4. Dawid Narożny zachwyca publiczność utworem "Galaktyczny lot" podczas koncertu w Gąbinie!
  5. Dorota Gwiazdowska Mig w objęciach męża! Para, spędza fantastyczny czas na wakacjach. Nie są tam sami!
  6. Niepublikowane nagrania BOYS z lat 90-tych już na Spotify! Sprawdź, co kryją te wyjątkowe sesje w garażu!
  7. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
  8. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie