2021-08-01T12:45:00+02:00 Wielkie zmiany w branży! Gwiazdorzy disco polo zaprezentowali nową wokalistkę! Artystka studiuje prawo! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-zmiany-w-zespole-wpada-w-ucho-gwiazdorzy-disco-polo-zaprezentowali-nowa-wokalistkejpg.jpg

Wielkie zmiany w branży! Gwiazdorzy disco polo zaprezentowali nową wokalistkę! Artystka studiuje prawo!

Redakcja , 01 Sierpień 2021  12:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wielkie zmiany w branży! Gwiazdorzy disco polo zaprezentowali nową wokalistkę! Artystka studiuje prawo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowa wokalistka zespołu Wpada w Ucho jest niezwykle skromną osobą, która nie lubi za wiele mówić o sobie. Gwiazda studiuje prawo

Reklama

W życiu wszystko ma swój początek i koniec. Czasami trzeba podejmować decyzje, które nie zawsze przychodzą łatwo. Popularny zespół disco polo opuszcza wokalistka, którą pokochały setki fanów. Jej wielbiciele uronili łezkę!

Zobacz również: Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!

FANI W SZOKU! ZNANA WOKALISTKA DISCO POLO OPUŚCIŁA ZESPÓŁ 

Wpada w Ucho to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Miłość”, “Cała płonę”, czy “Jesteś taka”. Lubiani artyści przekazali swoim fanom w sieci informacje, których nikt się nie spodziewał!

Reklama

W zespole Wpada w Ucho zapowiadają się szokujące zmiany! Popularną formację disco polo opuściła wokalistka Wiktoria! Artystka rozpoczyna zupełnie nową życiową drogę, która nie pozwala na dłuższe funkcjonowanie w branży muzycznej. Jej fani ze smutkiem na twarzy przyjęli tę szokującą wiadomość, niestety zmiany są już nieodwracalne!

“Nieeee, nie zgadzam się na to żeby Wiktoria odeszła, to już nie będzie to samo bez Wiktorii”

“Wielka szkoda, że Wiktoria odchodzi, taki piękny głos”

“Szkoda, że Wiki odchodzi z zespołu, będzie nam jej bardzo brakować”

Osamotniony zespół disco polo rozpoczął zatem poszukiwania nowej wokalistki, która godnie zastąpi swoją poprzedniczkę! I chociaż nie było łatwo, to panowie wreszcie osiągnęli swój cel!

NOWA WOKALISTKA DOŁĄCZYŁA DO ZESPOŁU DISCO POLO

Okazuje się, że nową zdobycz gwiazdorzy disco polo odnaleźli na Instagramie! Jest nią śliczna wokalistka o imieniu Adrianna. Dziewczyna regularnie publikuje w sieci swoje wersje znanych coverów, które w jej wykonaniu nabierają zupełnie innych barw! Oczarowani panowie nie mogli lepiej wybrać! To naprawdę utalentowana artystka!

Adrianna zdradziła nam, że jest samoukiem. Artystka nie ukończyła żadnej szkoły muzycznej, jednak jej niezwykły wokal zdążył już zachwycić spore grono fanów!

Reklama

Nowa wokalistka zespołu Wpada w Ucho jest niezwykle skromną osobą, która nie lubi za wiele mówić o sobie. Udało nam się jednak dowiedzieć, że Ada studiuje prawo! Rośnie nam więc w disco polo kolejna śpiewająca pani prawnik!

Fani zespołu niecierpliwie oczekują na nowe kawałki swoich idoli. Mają nadzieję, że Adrianna godnie zastąpi swoją poprzedniczkę!

Zobacz również: Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: WPADA W UCHO - Jesteś Taka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  2. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  3. Szokująca metamorfoza popularnego gwiazdora disco polo! Artysta stracił włosy?! Wygląda jak znany AKTOR!
  4. Błagalny apel popularnego gwiazdora disco polo! Stawką jest ludzkie życie!
  5. Co dalej?! Grupa disco polo Daj To Głośniej dziękuje fanom! Artyści mają nowe plany!
  6. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  7. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  8. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami