2023-01-05T11:45:00+01:00 Wielkie wydarzenie w branży muzycznej! Lada moment wielki ślub gwiazdy disco polo Pauli Karpowicz! Po raz ostatni gwiazda pojawiła się na tak wielkim wydarzeniu jako Panna! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-wydarzenie-w-branzy-muzycznej-lada-moment-wielki-slub-gwiazdy-disco-polo-pauli-karpowiczjpg.jpg

Wielkie wydarzenie w branży muzycznej! Lada moment wielki ślub gwiazdy disco polo Pauli Karpowicz!

Autor: Adam Begier , 05 Styczeń 2023  11:45
Wielkie wydarzenie w branży muzycznej! Lada moment wielki ślub gwiazdy disco polo Pauli Karpowicz!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/

Po raz ostatni gwiazda pojawiła się na tak wielkim wydarzeniu jako Panna!Reklama

  Reklama

  Paula Karpowicz po odejściu z zespołu Top Girls wraz z Angeliką Żmijewską utworzyła nowy projekt o nazwie Topky. Dziewczyny zadebiutowały utworem "Szpile" i natychmiast skradły serca fanów. Z biegiem czasu każde kolejne premiery były zaskoczeniem i zbierały pozytywne opinie. Obecnie Topky to jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, a profile wokalistek oblegane są przez tysiące użytkowników, którzy aktywnie śledzą poczynania gwiazd. 

  Zobacz również: Odkryj nowe oblicze legendy disco polo! Bobi i jego "Najpiękniejsze oczy" w klubowej wersji!

  Do sieci trafiło zdjęcie a wraz z nim informacja o nadchodzącym, wielkim wydarzeniu w branży muzycznej. Paula Karpowicz, wokalistka zespołu Topky, podzieliła się z fanami informacją, którą zaskoczyła wszystkich!

  WAŻNE WYDARZENIE W ŻYCIU PAULI KARPOWICZ. Kiedy odbędzie się ślub gwiazdy disco polo?

  Paula Karpowicz wraz z Angeliką Żmijewską pojawiły się jako Topky podczas występu na Sylwestrze Marzeń 2022 z  Dwójką w Zakopanem. Impreza ta była jedną z ostatnich, na której Karpowicz pojawiła się jako panna, bowiem piosenkarka ogłosiła, że wielkimi krokami zbliża się jej wymarzony, najważniejszy dzień w życiu.

  Reklama

  Artystka jest od dłuższego czasu jest w związku z Grzegorzem Zimeckim - menedżer MiłegoPana. Paula opublikowała na swoim instagramie zdjęcie z narzeczonym, wykonane na ściance podczas Sylwestra Marzeń opisując je następującym zdaniem: "Zdaliśmy sobie sprawę, że już za chwilę".
  Przy okazji wokalistka zapytała  internautów czy stresowali się swoim ślubem. Odpowiedzi pojawiły się niemalże natychmiast.

  Wielu fanów interesuje jaką suknię wybrała wokalistka na tę uroczystość oraz jakie gwiazdy będą brać udział w tym ważnym dla Pauli i Grzegorza dniu.

  Na ten moment wiadomo, że ślub Grzegorza i Pauli ma odbyć się w maju 2023 roku. W jednym z postów Paula Karpowicz odpowiedziała, że proponuje 12 maja 2023! Czy to faktycznie data ślubu?

  Reklama

  Topky - Czy można kochać tak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  2. Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę
  3. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  4. Zobacz, jak After Party zapaliło scenę w miejscowości Ogrodzieniec! Patryk Pegza i przeboje "Bujaj się", "Nie daj życiu się" w akcji
  5. Zobacz, jak hit "Nasza noc" Playboys zawładnął studniówką! Nie uwierzysz, co zrobiła młodzież
  6. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  7. Zespół Atut zaskakuje nowym hitem 'Wszystkie noce' | PREMIERA
  8. Ben Vito wraca z nowym hitem? Wizyta w studio zapowiada kolejny przebój

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie