2021-04-24T17:25:00+02:00 Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-pieniadze-w-disco-polo-masz-w-domu-te-przedmioty-mozesz-byc-bogatyjpg.jpg

Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!

Redakcja , 24 Kwiecień 2021  17:25
Wielkie pieniądze w disco polo. Masz w domu te przedmioty? Możesz być bogaty!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Chcesz się wzbogacić na disco polo?! Nic prostszego - jeżeli masz te przedmioty w domu to możesz zgarnąć sporą sumę

Reklama

To dopiero niespodzianka! Na popularnym portalu aukcyjnym znaleźć można prawdziwe perełki disco polo!

Zobacz również: Radosna nowina w świecie disco polo! Popularny artysta disco polo zostanie drugi raz ojcem! Pokazał zdjęcie rodziny!

Miłośnicy disco polo z łezką w oku wspominają zwariowane lata 90-te. Nie było wtedy internetu, ani słynnego portalu Youtube. Teledyski oglądało się tylko w telewizji, bądź na popularnych wtedy kasetach VHS.

Do dzisiaj większość starszych fanów disco polo posiada sporą kolekcję kaset magnetofonowych z tamtego okresu. Niektórzy z nich mogą się także pochwalić bogatą biblioteką kaset VHS. Okazuje się, że wciąż jest na nie popyt, a na popularnym portalu aukcyjnym ich cena osiąga zawrotne sumy!

Kasety wideo obecnie wyszły z mody, jednak nadal są osoby, które potrafią wydać niebagatelne kwoty, żeby nabyć oryginalny VHS swojego idola z lat 90-tych. A jest w czym wybierać!

Gdy wpiszemy w wyszukiwarce Allegro słowa “VHS disco polo”, wyskakują nam niesamowite perełki! Do nabycia są np. obie kasety wideo z teledyskami kultowej grupy Boys z 1996 i 1998 roku. Ich cena, to “tylko” 150 zł. za sztukę.

Jeśli natomiast jesteśmy fanami kultowej Shazzy i mamy wolne dwie stówki na zbyciu, to możemy stać się także szczęśliwymi posiadaczami kasety wideo artystki z piosenkami “Małe pieski dwa”, czy “Nie żałujcie serca dziewczyny”. Za nieco mniej nabędziemy składankę z hitami disco polo z nieistniejącej firmy Blue Star. Jej cena to już “tylko” 80 zł. Jeszcze kilka tygodni temu, znaleźć tu można było także i inne rarytasy z lat 90-tych, jednak zostały już sprzedane.

Jeśli zatem macie takie perełki w swoich zbiorach i chcecie się ich pozbyć, to szybko wystawiajcie je na sprzedaż. Na tym naprawdę można sporo zarobić!

Zobacz również: Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca długimi nogami w słonecznej Hiszpanii! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo!
  2. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  3. Tłumy fanów na koncercie popularnego wokalisty disco polo! Czadoman dał z siebie wszystko! Zobaczcie gorące VIDEO
  4. Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
  5. To najlepiej ubrana gwiazda w branży?! Śliczna gwiazda disco polo podkreśliła długie nogi wyjątkową stylizacją!
  6. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami