Reklama
Polecamy


Reklama

Wielkie miliony na koncie popularnych wokalistek disco polo! To one rządzą rynkiem muzycznym?!

2020-01-13T20:47:00+01:00 Wielkie miliony na koncie popularnych wokalistek disco polo! To one rządzą rynkiem muzycznym?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wielkie-miliony-na-koncie-wokalistek-disco-polo-1578855065.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Young Media / Mega Music Wilga
Reklama


Ogólna

Nikt nie przypuszczał, że to właśnie one podbiją rynek muzyki disco polo i wygryzą wiele gwiazd

Reklama

Wygląda na to, że Angelika, Paula i Justyna rozbroiły bank w świecie disco polo. Kolejne miliony pojawiły się na ich koncie. Formacja Top Girls jest jedną z tych, których nie trzeba bliżej nikomu przedstawiać.

Zobacz również: Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!

W końcu kto z was nie zna takich przebojów, jak „Mleczko” , „Nie jestem taka” , „Zakochana” , „Co w sercu masz” czy też „Jakbyś mnie zechciał”. Dziewczyny idą, jak burza. 

Można stwierdzić i zauważyć, że każda ich propozycja przeradza się w niepodważalny przebój. Dowodem na to są ich osiągnięcia i liczba wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube.

Ostatnio tematem do rozmów okazał się klip do ich debiutanckiego utworu zatytułowanego „Mleczko”. To właśnie pod tym teledyskiem wybiło już ponad 53 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Właściwie nic w tym dziwnego, w końcu jeśli ktoś tworzy takie utwory - to musi liczyć się z tym, że jest skazany na sukces. Poza tym z wątkiem tej piosenki bez wątpienia utożsamiła się spora część kobiet, które dotknęła w życiu podobna sytuacja.

Lubicie dziewczyny z Top Girls?

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.