Reklama
Polecamy


Reklama

Wielki sukces Zenona Martyniuka (Akcent)! Król disco polo znów w blasku fleszy!

2020-07-18T20:38:00+02:00 Wielki sukces Zenona Martyniuka (Akcent)! Król disco polo znów w blasku fleszy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/wielki-sukces-zenona-martyniuka-akcent-to-niebywaly-wyczyn-krola-disco-polo-1595020791.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/akcentpolska
Reklama


Życie gwiazd

Bezsprzecznie jednym z liderów polskiego disco polo pod tym względem, jest Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent

Reklama

Bogactwo materialne w disco polo idzie w parze razem z popularnością zespołu, czy indywidualnego wykonawcy. Ta jednak uzależniona jest od nieco innych milionów, niż te w portfelu.

Zobacz również: Fani nie mogą oderwać wzroku! Artystka disco polo promienieje!

W latach 90-tych, rozpoznawalność i ilość zagranych koncertów przez wykonawców, współmierne były do liczby sprzedanych kaset. To one umiejscawiały artystów w odpowiedniej lidze. W dzisiejszych czasach wszyscy zapomnieli o kultowych kasetach. Kluczem do wielkiej kariery, są m.in. wyświetlenia na YouTube.

Bezsprzecznie jednym z liderów polskiego disco polo pod tym względem, jest Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent. Król disco polo oprócz hitu nad hitami - „Przez Twe Oczy Zielone”, ma jeszcze kilka muzycznych pereł w portfolio. Ostatnio pod piosenką pt. „Przekorny Los”, licznik wyświetlił 90 mln!! Ta liczba w ogóle nie dziwi.

Każdy Polak zna i uwielbia ten utwór gwiazdora. Jego wielkość objawiła się kilka dni po premierze. Fani od razu wyczuli wielki potencjał i ogromną jakość hitu Zenka. Radiowe i telewizyjne playlisty, co chwila odgrywały nuty „Przekornego Losu”. Na domowych imprezach kompozycja była ustawiana w zapętleniu.

Wszystko to dało ten wspaniały wynik. My serdecznie gratulujemy kolejnego, wielkiego sukcesu. Blask Zenona i jego utworów jeszcze długo będzie oślepiał fanów disco polo.

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  2. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.