Reklama
Polecamy


Reklama

Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!

2020-08-09T13:12:00+02:00 Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wielki-przeboj-dawida-naroznego-w-nowej-odslonie-fani-pokochaja-ta-wersje-1596891746.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

„Ogień, tak trzymać!”, „Super, świetny remix, porywa do tańca, sztos!”! komentują nowość Dawida Narożnego internauci

Reklama

Najpopularniejsze hity disco polo, potrafimy odtwarzać tysiące razy! Melodie znane i lubiane, towarzyszą nam w ciągu zwykłego dnia i w czasie ważnych uroczystości.

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Standardowy przejazd autem, może być wspaniałym pretekstem do włączenia ulubionej playlisty i odsłuchania gorących kawałków! Mamy to szczęście, że większość artystów muzyki tanecznej dba, by oryginalna wersja utworu, po jakimś czasie zyskała tzw. „drugie życie” i nabrała powiewu świeżości w innym wydaniu!

Na taki fantastyczny zabieg, zdecydował się jeden z bardzo popularnych wokalistów - Dawid Narożny! Jego debiutancki, solowy singiel pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, możemy od teraz podziwiać w zupełnie nowej wersji! Rearanżacji podjęła się grupa Dance 2 Disco, która we współpracy z Dawidem, stworzyła fenomenalny, dance’owy kawałek!

Fani od pierwszych minut publikacji rozpisywali się w komentarzach: „Ogień, tak trzymać!”, „Super, świetny remix, porywa do tańca, sztos!”! Odbiorcy mają teraz twardy orzech do zgryzienia!

Niełatwo będzie zdecydować, którą wersję odpalić. Obie są świetne, obie porywają do zabawy i za jedną i drugą stoi uwielbiany gwiazdor - Dawid Narożny.

A Wy, którą opcję wybierzecie?

Zobacz również: Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  2. Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.