2022-06-19T11:55:00+02:00 Wielki powrót Bogdana Borowskiego! Były założyciel Milano przedstawia nowość w klimacie lat .90! Fani Nowość od Bogdana Borowskiego pt. „Zaczarowałaś świat” wywołuje w fanach wspomnienia okresu lat .90 https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-powrot-bogdana-borowskiego-byly-zalozyciel-milano-przedstawia-nowosc-w-klimacie-lat-90-fani-komentuja-to-jest-wlasnie-prawdziwe-milano-jpg.jpg Disco-Polo.info

Wielki powrót Bogdana Borowskiego! Były założyciel Milano przedstawia nowość w klimacie lat .90! Fani „To jest właśnie prawdziwe MILANO.” .


Data Publikacji: 19 Czerwiec 2022  11:55
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowość od Bogdana Borowskiego pt. „Zaczarowałaś świat” wywołuje w fanach wspomnienia okresu lat .90

Wielki powrót Bogdana Borowskiego! Były założyciel Milano przedstawia nowość w klimacie lat .90! Fani „To jest właśnie prawdziwe MILANO.” .
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Będzie ogromny Sylwester 2025 z disco polo w TV! Republika stawia na gwiazdy muzyki tanecznej!
  2. Paula Karpowicz-Zimecka schudła 38 kilogramów! Fani pytają, czy jest w ciąży?!
  3. „Perły Ci dam” to nowy etap ALTESS i strzał w dziesiątkę! Liczby mówią same za siebie
Reklama

Początek muzyki disco-polo, wtedy nazywanej muzyką chodnikową, szacuje się na początek lat .90 XX wieku. Wtedy to powstało wiele zespołów, które po dziś dzień zarażają słuchaczy swoją muzyką. W tym okresie na rynku muzycznym zaistniał także zespół Milano, którego wokalista i założyciel – Bogdan Borowski – był bożyszczem i idolem wśród przodowników. To właśnie dzięki Bogdanowi Borowskiego dzisiaj możemy bawić się przy takich utworach jak: „Bara Bara” czy „Jasnowłosa”. Po latach istnienia skład Milano uległ zmianie, wskutek których Bogdan był zmuszony opuścić szeregi zespołu, zaczynając tym samym karierę solową.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Roztańczony PGE Narodowy 2025. Harmonogram, otwarcie bram, początek, zakończenie występów

Po blisko rocznej przerwie (nie wliczając duetów) Bogdan Borowski powraca z nowością w klimacie i stylu lat .90! W środowe popołudnie na kanale artysty pojawiła się bardzo taneczna propozycja pt. „Zaczarowałaś świat”, z równie ciekawie zrealizowanym teledyskiem.

Kiedy kilka dni przed oficjalną premierą pojawiła się zapowiedź utworu, fani wiedzieli że będzie to przebój na wysoką skalę. I nie pomylili się. Nowość od Borowskiego pt. „Zaczarowałaś świat” to utwór, który wywołuje w fanach wspomnienia okresu lat .90. To właśnie taki styl piosenek popularnej w tamtych czasach grupy Milano zapadł im w pamięć.

Pod opublikowanym video aż kipi od komentarzy:

- To jest prawdziwe Milano! Nikt, nigdy Cię Bogdanie nie zastąpi!

- To jest prawdziwe Milano!!!

-Panie Bogdanie , super klimat , ten klasyczny dawnego Milano

- Nóżka chodzi. Piękne lata .90

Tego typu komentarzy jest masa. Bogdan Borowski stworzył nowość, która z pewnością stanie się wielkim przebojem a w głowach fanów zostanie na bardzo długo. Styl, klimat i tekst przypomina słuchaczom te – jak sami mówią – piękne lata .90. Osobom nieco starszym, w których disco-polo już było na prowadzeniu i miało przeróżne klimaty, da piękną lekcję historii o początkowych tego gatunku, sprawiając że nie sposób będzie ominąć twórczość Bogdana Borowskiego.

Reklama

Nowy utwór „Zaczarowałaś świat” od Bogdana Borowskiego nie ma sobie równych. Wszystko w nim zostało dopięte na dobre. Choć sam klip został utrzymany w konwekcji nowoczesnej, utwór to przepiękny kawał solidnej roboty.

Śmiało można powiedzieć, że nowa propozycja od Bogdana Borowskiego pt. „Zaczarowałaś świat” to nieoficjalna reaktywacja zespołu Milano. Fani nie tylko bardzo pozytywnie oceniają wydaną nowość, ale również domagają się płyty, która cała byłaby utrzyma w starym, dobrym stylu do którego przyzwyczaiło nas Milano z lat .90 XX wieku.

„Zaczarowałaś świat” – utwór, dzięki któremu Bogdan Borowski pokazał, że mimo upływu lat nie wyszedł z wprawy  i dalej jest w stanie bawić słuchaczy tym klimatem. Jesteśmy przekonani, że ta premiera będzie wielkim przebojem weselnym i dyskotekowym a Bogdanowi otworzy drzwi do wielkiego powrotu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Patryk Pegza (After Party) wraz z synem wyleciał do USA na trasę koncertową! Wyglądają jak bracia?!

W imieniu całej redakcji disco-polo.info życzymy Bogdanowi miliardowych wyświetleń a Was, drodzy czytelnicy, zapraszamy do wysłuchania tego niezwykle pięknego pod każdym względem utworu. 

Reklama

Bogdan Borowski - Zaczarowałaś świat

Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 19 Czerwiec 2022  11:55
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Konstanty Drążek wystąpi na Roztańczonym PGE Narodowym! Kim tak naprawdę jest?
  2. Baflo z nową propozycją „Kochana cofnija bana”
  3. Ile lat ma Klaudia Zielińska?
  4. Szok w świecie disco polo! Piękni i Młodzi kończą współpracę z Vanila Records! To koniec pewnej ery!
  5. Casting ostatniej szansy Must Be The Music w Warszawie może odmienić los zespołów disco polo
  6. Ronnie Ferrari i MiłyPan zaskakują wspólną premierą „Przez cały wieczór”
  7. Ile lat ma Boogie z Łobuzów?
  8. Świat Disco polo wstrzymuje oddech, Łukasz Gesek ma nowotwór i czeka go operacja
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły