2017-01-25T18:40:00+01:00 Wielki koncert dla kolegi! – Artyści wspierają Tarzan Boy’a – smaczki nowego „Na ży W kolejnym styczniowym wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest Krzysztof Rutkowski, znajdziecie obszerny https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Na-zywo-Tarzan-Boy-Krysztof-Rutkowski-disco-polo.jpg

Wielki koncert dla kolegi! – Artyści wspierają Tarzan Boy’a – smaczki nowego „Na żywo”

Autor: Adam Begier , 25 Styczeń 2017  18:40
Wielki koncert dla kolegi! – Artyści wspierają Tarzan Boy’a – smaczki nowego „Na żywo”
Źródło zdjęć:

W kolejnym styczniowym wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest Krzysztof Rutkowski, znajdziecie obszerny materiał dotyczący m.in. Jego walki z chorobą, z którą zmaga się od pewnego czasu. &...Reklama

W kolejnym styczniowym wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest Krzysztof Rutkowski, znajdziecie obszerny materiał dotyczący m.in. Jego walki z chorobą, z którą zmaga się od pewnego czasu.

 

„W toku badań wokalista znany z takich hitów, jak „Promienie” czy „Tarzan Boy” dowiedział się, że choruje na raka zwanego śluzakiem otrzewnej. – Aktualnie strasznie cierpię, nie mogę jeść, ciężko jest mi wykonywać wiele życiowych czynności gdyż towarzyszy im straszny ból, czasami nawet nie mogę spać – przyznaje.”

 

W latach 90., kiedy to święcił triumfy, umowy były konstruowane tak, że artysta z koncertów i sprzedanych kaset dostawał niewiele. Aby wyżywić rodzinę, musiał zrezygnować z marzeń i poszukać innego zajęcia (…) Szkoda, że nie miał kto pokierować jego karierą. Po tylu latach ludzie wciąż go pamiętają – przyznaje Bartek Padyasek z zespołu Dbomb, który wspólnie z kolegami z branży zaangażował się w imprezę charytatywną dla Krzysztofa zaplanowaną na 27 stycznie w warszawskim klubie Remont.

 

Ci, którzy nie mają możliwości pojawić się na koncercie, mogą wesprzeć artystę, wpłacając pieniądze na jego konto (numer: 12 1140 2004 0000 3402 7660 5151).

 

Chciałbym jeszcze wejść na scenę, by podziękować za pomoc, ale nie tylko – wyznaje Krzysztof. – Chciałbym jeszcze tańczyć, śpiewać, wyzdrowieć – dodaje.”

 

Gazeta „Na żywo” to nasz partner, stąd też co tydzień prezentujemy Wam smaczki z najnowszego tygodnika i zarówno w imieniu swoim jak i pozostałych artystów i osób zaangażowanych w pomoc Krzysztofowie Rutkowskiemu również apelujemy o pomoc dla Niego.

 

 

Tarzan Boy – Promienie

 

Tarzan Boy – Kaligula 

 

W najnowszym numerze tygodnika „Na żywo” nie zabrakło również artykułu na temat Marcina Millera, którego rodzina się powiększy oraz wzmianki o imprezie niespodziance dla Basty.


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. "Jazda, Jazda, Jazda": Rewolucja Rock'n'Rollowa na Polskiej Scenie Muzycznej
  2. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo! Zobaczcie jak rozpala zmysły!
  3. „Car ideolo” – nowe oblicze LoverBoya w świecie disco polo
  4. Daj To Głośniej polskie rytmy Disco Polo Podbijają Oberhausen (Niemcy)!
  5. Marcin Kotecki i jego debiutancki hit – „Kochaj Mocno”: O spełnieniu marzeń w rytmie disco polo! Zobaczcie nowość!
  6. Co za piękność! Głęboki dekolt i długie nogi! Gwiazda Disco Polo Zachwyca w Wilnie!
  7. Hit Justyny Lubas w akustycznej wersji! Posłuchajcie jak "Tańczmy do rana"! | VIDEO
  8. Bartek Padyaske z DBomb żyje nie tylko muzyką! Dość nietypowe wyznanie!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie