Reklama


Reklama

Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!

2020-10-30T09:50:00+01:00 Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/wielki-hit-disco-polo-powrocil-z-przytupem-popularny-zespol-opublikowal-goraca-nowosc-1604002700.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

W rytm tego brzmienia, swego czasu „podskakiwała” cała Polska, która również bez zająknięcia potrafiła odśpiewać cały refren

Reklama

Wszyscy doskonale bawimy się przy hitach disco polo. Taneczny pierwiastek, zawarty w produkcjach, wprawia nas w dobre samopoczucie i wywołuje do intensywnych pląsów na parkiecie.

Zobacz również: Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!

Być może właśnie dlatego z drżeniem serca wyczekujemy każdej nowości, którą proponuje nam ulubiona gwiazda. W głowach artystów rodzi się mnóstwo pomysłów i nigdy nie wiadomo, który z nich, to będzie taneczny hit na długie lata. Taki utwór z pewnością kilka lat temu stworzył zespół Imperium.

Piosenka pt. „Wirują światła”, skradła serca i zdominowała muzyczny rynek. W rytm jej brzmienia, swego czasu „podskakiwała” cała Polska, która również bez zająknięcia potrafiła odśpiewać cały refren. Teraz przyszedł czas na odświeżenie tej ponadczasowej produkcji.

Formacja Imperium ponownie opublikowała piosenkę „Wirują Światła”, modyfikując teledysk i delikatnie zmieniając dźwiękowe brzmienie. W ścieżce audio zbyt wiele się nie zmieniło, ale czy można „majstrować” przy tworze idealnym? Można, ale istnieje ryzyko zepsucia. Tutaj o zniszczeniu nie ma mowy.

Imperium ponownie podzielił się z fanami świetnie wykonaną pracą.

Zobacz również: Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.