2020-11-08T17:07:00+01:00 Wielki gniew popularnego gwiazdora disco polo „Trzeba było nas nie wk**wiać”. Gwiazdor disco polo uczestniczy w protestach, które od około tygodnia mają miejsce na ulicach całego kraju https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/trzeba-bylo-nas-nie-wkwiac-mocny-wpis-gwiazdora-disco-polo-1604137084.jpg Disco-Polo.info

Wielki gniew popularnego gwiazdora disco polo „Trzeba było nas nie wk**wiać”.


Data Publikacji: 08 Listopad 2020  17:07
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/

Gwiazdor disco polo uczestniczy w protestach, które od około tygodnia mają miejsce na ulicach całego kraju

Wielki gniew popularnego gwiazdora disco polo  „Trzeba było nas nie wk**wiać”.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nowy remix Skolima to hit! „Czy można Panią prosić do tańca” nabrało mocy w wersji Dance 2 Disco
  2. Nowa wersja hitu MASSiVE! „Pierwszy raz” w klubowym wydaniu
  3. Polska wycofuje się z Eurowizji 2026? TVP wydała komentarz w sprawie udziału Izraela
Reklama

Gwiazdy disco polo, bezpardonowo angażują się w akcje społeczne. Artyści mają świadomość, że na ich barkach spoczywa odrobinę więcej niż na barkach zwykłego śmiertelnika.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Krok od tragedii - niebezpieczne zdarzenie z udziałem Dawida Narożnego! Zobaczcie nagranie

Ogromne zasięgi w sieci, autorytet i uznanie fanów sprawiają, że ich poczynania mogą mieć realny wpływ na postępowanie obserwujących. Wykonawcy nie chowają głowy w piasek i często wykładają kawę na ławę, głośno mówiąc o swoich podglądach. Do osób odważnych w swoich wypowiedziach, z pewnością należy Bartek Padyasek, czyli znany i uwielbiany D-Bomb.

Artysta od kilku miesięcy chętnie udziela opinii na temat sytuacji w kraju. W ostatnich dniach jeszcze bardziej zintensyfikował swoje zaangażowanie. Gwiazdor uczestniczy w protestach, które od około tygodnia mają miejsce na ulicach całego kraju. Wokalista dodał zdjęcie z marszu, na którym pozuje z „czteropakiem” w dłoni.

Uwagę zwraca także odważny opis, który stał się jednym z haseł prowadzonych na ulicach działań: „Trzeba było nas nie wk.rwiać - to hasło podoba mi się najbardziej”, napisał autor wielu znanych przebojów.

A Wy jak postrzegacie zaanagażowanie twórców disco polo w sprawy światopoglądowe?

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Świat disco polo w żałobie! Wszyscy są wstrząśnięci śmiercią Jacka Wójcika z „Królowych życia”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Trzeba było nas nie wk.rwiać” to hasło podoba mi się najbardziej ⚡️✌️????. #razemzkobietami

Post udostępniony przez D-Bomb Bartek (@dbomb_bartek)

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 08 Listopad 2020  17:07
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Asia Korycka prezentuje premierowy utwór „Gdy budzę się”
  2. MASSiVE prezentuje „Pokochaj Mnie Ewo”! Posłuchajcie premierę!
  3. Vibe z nową piosenką „Całuj mnie”.
  4. Marylin Monroe w świecie disco polo? Zespół Mistic z nowością pt. "Daj mi siebie"
  5. Kamil Juchimiuk z nowością „Brakuje mi Ciebie”.
  6. Skolim uderza w środowisko hip-hopowe. Słowa artysty zaskoczyły wszystkich
  7. Natalia Magical zaśpiewała na Prime MMA | VIDEO
  8. TonyRocka prezentuje premierowy utwór „Serca złodziejka”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły