Reklama


Reklama

Wielki gest ze strony uwielbianego wokalisty disco polo! Wzruszająca chwila!

2019-09-28T07:30:00+02:00 Wielki gest ze strony uwielbianego wokalisty disco polo! Wzruszająca chwila! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/wielki-gest-ze-strony-uwielbianego-wokalisty-disco-polo-wzruszajaca-chwila-1569586100.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Niezaprzeczalnie Piotrek Stawowczyk włożył w to całe swoje serce.

Reklama

Piotr Stawowczyk z zespołu Fisher zaśpiewał przepiękny utwór, dla Młodej Pary zmierzającej w kierunku ołtarza.

Zobacz również: Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!

Ten dzień z pewnością do końca życia pozostanie w pamięci gości weselnych, a przede wszystkim Nowożeńców, Joasi i Darka. Coraz częściej można zauważyć, iż formacje chętnie godzą się na gościnne występy na uroczystościach weselnych.

Jednakże Piotra Stawowczyka z zespołu Fisher sięgnął jeszcze większy zaszczyt. Wokalista miał przyjemność zaśpiewać na ślubie u Joasi i Darka, napisał na stronie Facebookowej:

- Mamy dla Was Kochani prawdziwą bombę!! Posłuchajcie...oceńcie.... może i Wy,skusicie się na takie wejście  Joasiu,Darku, Kochamy Was

Niezaprzeczalnie Piotrek Stawowczyk włożył w to całe swoje serce. Brzmiało to po prostu rewelacyjnie. Nie ma w tym nic dziwnego, bo w końcu wokalista disco polo słynie z tego, że jego kawałki są niezwykle prawdziwe i płyną prosto z serca.

Nie ma w tym żadnej komercji, która jest w dzisiejszych czasach coraz częstszym zjawiskiem. Piotr nie uległ tej modzie i tworzy muzykę, która jest jego odzwierciedleniem.

Być może dlatego jest tak popularna. My oczywiście w imieniu całej redakcji życzymy Młodej Parze samych radosnych chwil i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zobacz również: Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!
  2. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  3. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.