Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-25T20:49:00+01:00 Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-dylemat-magdy-naroznej-ta-decyzja-krolowej-disco-polo-moze-wiele-zmienicjpg.jpg
Reklama

Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!

Redakcja , 25 Luty 2021  20:49
Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Reklama

Przed trudnym wyborem stanęła ostatnio Magda Narożna. Rozstrzygnięcie tego sporu, może rozpocząć totalnie nową erę w disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo niejednokrotnie stają przed decyzjami, które realnie mogą wpłynąć na ich życie. Takie dylematy nie mają wymiaru jedynie muzycznego, a często sprowadzają się do prywatnego życia artystów.

Zobacz również: Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!

Przed arcytrudnym wyborem stanęła ostatnio jedna z najpopularniejszych gwiazd w całym showbiznesie. Rozstrzygnięcie tego wewnętrznego sporu, może rozpocząć totalnie nową erę w disco polo. Magda Narożna, to wokalistka, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Liderka grupy Piękni i Młodzi całkiem słusznie zyskała status królowej disco polo.

Fani z wielkim zainteresowaniem śledzą każdy jej krok zawodowy, ale nie mniej intrygujące są także prywatne poczynania artystki. O tych wiele możemy dowiedzieć się z jej instagramowego profilu.

To tam rozegrała się ostatnio wewnętrzna batalia Magdy Narożnej. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym prezentuje wiele dłuższe niż zwykle włosy. Nie mogąc się zdecydować, o zdanie na temat dalszego ich losu, poprosiła odbiorców: "Już dawno nie miałam tak długich włosów. Co to będzie? Zapuszczać czy ściąć?", zapytała wokalistka.

Zdania były podzielone, ale dominująca odpowiedź to "zapuszczać". A Wy jak doradzacie Madzi?

Zobacz również: Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!
  2. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  3. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  4. Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej