2021-02-25T20:49:00+01:00 Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić! https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-dylemat-magdy-naroznej-ta-decyzja-krolowej-disco-polo-moze-wiele-zmienicjpg.jpg

Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!

Redakcja , 25 Luty 2021  20:49
Wielki dylemat Magdy Narożnej. Ta decyzja królowej disco polo może wiele zmienić!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Przed trudnym wyborem stanęła ostatnio Magda Narożna. Rozstrzygnięcie tego sporu, może rozpocząć totalnie nową erę w disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo niejednokrotnie stają przed decyzjami, które realnie mogą wpłynąć na ich życie. Takie dylematy nie mają wymiaru jedynie muzycznego, a często sprowadzają się do prywatnego życia artystów.

Zobacz również: Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!

Przed arcytrudnym wyborem stanęła ostatnio jedna z najpopularniejszych gwiazd w całym showbiznesie. Rozstrzygnięcie tego wewnętrznego sporu, może rozpocząć totalnie nową erę w disco polo. Magda Narożna, to wokalistka, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Liderka grupy Piękni i Młodzi całkiem słusznie zyskała status królowej disco polo.

Fani z wielkim zainteresowaniem śledzą każdy jej krok zawodowy, ale nie mniej intrygujące są także prywatne poczynania artystki. O tych wiele możemy dowiedzieć się z jej instagramowego profilu.

To tam rozegrała się ostatnio wewnętrzna batalia Magdy Narożnej. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym prezentuje wiele dłuższe niż zwykle włosy. Nie mogąc się zdecydować, o zdanie na temat dalszego ich losu, poprosiła odbiorców: "Już dawno nie miałam tak długich włosów. Co to będzie? Zapuszczać czy ściąć?", zapytała wokalistka.

Zdania były podzielone, ale dominująca odpowiedź to "zapuszczać". A Wy jak doradzacie Madzi?

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - Numer jeden
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  2. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  3. Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
  4. To prawdziwa bogini! Zgrabne nogi i talia osy! Śliczna artystka disco polo zachwyca fanów zdjęciami z koncertu!
  5. Rozłam w grupie Boys! Po 24 latach współpracy odszedł uwielbiany członek grupy disco polo! Fani w szoku!
  6. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami