2022-04-08T12:16:00+02:00 'Wielka ucieczka' gwiazd już od 8 maja w Czwórce! Marcin Miller Boys uczestnikiem show! Gwiazdy disco polo uczestnikami nowego show "Wielka Ucieczka". Wśród bohaterów m.in. Marcin Miller, Czadoman i Luka Rosi https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-boys-uczestnikiem-showjpg.jpg

'Wielka ucieczka' gwiazd już od 8 maja w Czwórce! Marcin Miller Boys uczestnikiem show!

Autor: Adam Begier , 08 Kwiecień 2022  12:16
'Wielka ucieczka' gwiazd już od 8 maja w Czwórce! Marcin Miller Boys uczestnikiem show!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Gwiazdy disco polo uczestnikami nowego show "Wielka Ucieczka". Wśród bohaterów m.in. Marcin Miller, Czadoman i Luka Rosi

Reklama

Szaleńcze pościgi, wielkie emocje, ulubieńcy publiczności zdani na łaskę przechodniów i gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom! Wszystko to już od 8 maja w najnowszym programie Czwórki „Wielka ucieczka”, który będzie można oglądać w niedziele o godz. 20  w Czwórce. 

W każdym z dziesięciu godzinnych odcinków inna para gwiazd wcieli się w rolę zbiegłych więźniów ściganych przez trójkę prowadzących-„strażników”. To program jakiego dotąd nie było, prawdziwa  przygoda życia i wyjątkowy test własnych możliwości dla jego uczestników, wśród których zobaczymy m.in. Michała Wiśniewskiego z córką Fabienne, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović czy Marcina Millera.

Punktem wyjścia akcji jest więzienna cela, z której ucieka dwoje bohaterów odcinka, ubranych w czerwone uniformy i pozbawionych komórek, gotówki, kart płatniczych czy choćby zapisanych numerów telefonów do znajomych. Ich tropem podąża trzech strażników, zdeterminowanych, by złapać zbiegów najszybciej, jak to możliwe.

Na starcie więźniowie dostają 20 minut przewagi, po upływie których ścigający ruszają za nimi furgonetką wyposażoną w sprzęt do tropienia uciekinierów.  Uciekający mogą zorganizować sobie wcześniej dwa środki transportu, potem muszą  liczyć jedynie na wsparcie zwykłych ludzi napotkanych po drodze. Żadnym pojazdem nie mogą jednak poruszać się dłużej niż 20 minut. Podczas ucieczki mogą wchodzić tylko do publicznie dostępnych budynków, takich jak stacja kolejowa czy wielopoziomowy parking. Nie wolno im natomiast pozbyć się uniformów więziennych ani nadajnika, który wysyła ścigającym ich współrzędne GPS co 10 minut. Mogą za to raz wyłączyć sprzęt tropiący strażników.

Reklama

Wielka uczieczka! Bohaterem lider zespołu Boys Marcin Miller!

Pościg kończy się, gdy uciekinierzy zostają schwytani lub jeśli uda im się pozostać nieuchwytnymi przez 4 godziny. Kto wygra a komu przyjdzie wykonać niewdzięczne zadanie, o jakie ścigający i ścigani zakładają się na początku odcinka?

W „Wielkiej ucieczce” jako uciekinierzy wystąpią: Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Paulina Sykut-Jeżyna, Honorata Witańska, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Fabienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski,  Marcin Miller, Akop Szostak, Łukasz „Juras” Jurkowski, Mariusz Węgłowski, Jerzy Mielewski, Paweł Dudek ( Czadoman ), Luka Rosi, Adam Asanov, Michał Pałubski i Roman Awiński.

Ścigać ich będą twórcy kultowego youtube’owego kanału „Urbex History” –  Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski – specjalizujący się w eksploracji opuszczonych, trudno dostępnych i tajemniczych obiektów.  Ich internetowe relacje wideo notują nawet po kilka milionów wyświetleń, a ich wyprawy do Czarnobyla i Fukushimy zostały nie tylko zarejestrowane przez nich na filmach, ale również opisane w dwóch książkach ich autorstwa. 

Program „Wielka ucieczka” powstaje na podstawie holenderskiego formatu „Hunting Season”, który narodził się w internecie, gdzie stał się prawdziwą sensacją. W ciągu pięciu sezonów kilkukrotnie wybrano go najlepszym serialem YouTube w Holandii, a w ubiegłym roku został przeniesiony do telewizji.

„Wielką ucieczkę” produkuje dla Czwórki Rochstar S.A.


Polecamy
BLONDI - TANIE GIERKI

Matt Palmer - Różowe VersacePrzeczytaj również:
  1. Blondi z Gorącą Premierą "Tanie Gierki"! To najlepszy debiut w disco polo?!
  2. Disco Polo w Ogniu! Discoboys i CamaSutra ogłaszają ekscytujący duet
  3. Roztańczone PGE Narodowy 2023: Największe muzyczne wydarzenie roku!
  4. Niesamowity Show Zespołu Classic na Festiwalu w Augustowie: "Hej, Czy Ty Wiesz"
  5. Boogie wydaje pierwszy solowy singiel: Czy Lider Łobuzów podbije listy przebojów
  6. Genialny występ zespołu Classic na żywo! Zobaczcie nagranie!
  7. Najgorętsze Hity Polskich Dancingów, które podbiły Wasze serca! Gorąca składanka!
  8. Za Kierownicą z Fasterem: 'Do Fury (diri diri dam dam)' – Nowy hit, super samochody i szansa na wygraną auta!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami
O portalu Disco-Polo.info

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adam Begier
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA