Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka tajemnica wokalisty disco polo ujawniona! Artysta nie mógł już dłużej czekać!

2020-02-11T10:30:00+01:00 Wielka tajemnica wokalisty disco polo ujawniona! Artysta nie mógł już dłużej czekać! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/niespodzianka-od-arka-kopaczewskiego-1581349532.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ArekKopaczewskiMusic/
Reklama


Życie gwiazd

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że Arek Kopaczewski jest tym artystą,który zalicza się do grona najbardziej uzdolnionych i utalentowanych

Reklama

Arek Kopaczewski nie był w stanie dłużej wytrzymać i zdecydował się na wyznanie prawdy. Wokalista w świecie disco polo trafia do konkretnych odbiorców, którzy z niecierpliwością czekają na takie wiadomości, jak ta – która pojawiła się w sieci.

Zobacz również: PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że Arek Kopaczewski jest tym artystą, który zalicza się do grona najbardziej uzdolnionych i utalentowanych. Wokalista zdążył rozkochać w sobie fanów między innymi takimi kawałkami, jak „Pierwszy pocałunek” , „Nie bądź taka, daj buziaka” , „Zakocham się” czy też „Malowane usta”.

Ostatnio Arek nagrał filmik, w którym zdradził fragment zbliżającej się nowości. Wiadomo, że piosenka będzie niezwykle romantyczna i na pewno przypadnie do gustu większości fanów klasycznego disco polo. Utwór będzie nawiązywać do oczu. Przyjęło się, że to właśnie one są odzwierciedleniem duszy człowieka.

Arek Kopaczewski jest na tyle długo w świecie disco polo, że dobrze wie, gdzie i jak uderzyć, aby dotrzeć do serc swoich odbiorców. Poza tym artysta jest bardzo szczery i prawdziwy w tym, co tworzy dla innych. Myślicie, że ta propozycja okaże się hitem? Wokalista przyznał, że zastanawia się nad teledyskiem do tej piosenki.

Chcielibyście?

Zobacz również: Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rodzinna historia z zaskakującym finałem! Zespół disco polo zadziwia!
  2. Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!
  3. Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.