2020-11-19T19:02:00+01:00 Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/wielka-nowosc-od-krola-disco-polo-na-ten-utwor-czeka-cala-polska-1605805495.jpg

Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Redakcja , 19 Listopad 2020  19:02
Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
Źródło zdjęć: YouTube - AKCENT - Oficjalny

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jak za użyciem czarodziejskiej różdżki Zenon Martyniuk sprawia, że słuchacze otuleni magią jego twórczości, zakochują się w każdym projekcie po kolei

Reklama

Piosenki wielkich gwiazd disco polo, to potężna dawka wspaniałych dźwięków dla odbiorcy. Fani z wielkim apetytem przystępują do odsłuchiwania starszych kawałków, które swoją jakością już zdominowały rynek i tych całkiem nowych, które być może za chwilę staną się muzyczną ikoną całego świata disco polo.

Zobacz również: HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?

W tym drugim przypadku, nie ma mowy o użyciu trybu przypuszczającego, kiedy do realizacji zabiera się niekwestionowany lider i przywódca całej tanecznej świty. Mowa oczywiście o Zenonie Martyniuku i grupie Akcent. Artysta każdy swój twór namaszcza na wielki hit.

Jak za użyciem czarodziejskiej różdżki sprawia, że słuchacze otuleni magią jego twórczości, zakochują się w każdym projekcie po kolei. Z pewnością nie inaczej będzie w przypadku najnowszej produkcji od Króla. Choć piosenka pt. "Nie wolno zabić tej miłości" jeszcze nie zagościła w sieci w pełnym wymiarze, to już sam trailer udostępniony przez zespół Akcent, rozbudza nadzieję na potężny sukces tej propozycji.

Odbiorcy już mogli usłyszeć kawałek refrenu i wstępnie ocenić klimat, w jakim zrealizowany został teledysk. Do pełni szczęścia brakuje kilku dni. Premiera całości już 28 listopada. 

Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
  2. Śliczna wokalistka disco polo czaruje zgrabnymi nogami na koncercie! Fanom opadły szczęki! Wygląda BOSKO!
  3. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!
  4. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  5. Popularna wokalistka disco polo - Agnieszka Drewnicka - Exaited zachwyca odważną stylizacją! Fani komentują 'Piękna jak zawsze'
  6. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami