2020-06-11T14:18:00+02:00 Wielka formacja disco polo z niezwykłą nowością. Piosenka pt. "Kocham Cię ot tak" to prawdziwy https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/wielka-formacja-disco-polo-z-niezwykla-nowoscia-piosenka-pt-kocham-cie-ot-tak-to-prawdziwy-sztos-1591872654.jpg

Wielka formacja disco polo z niezwykłą nowością. Piosenka pt. "Kocham Cię ot tak" to prawdziwy sztos?!

Redakcja , 11 Czerwiec 2020  14:18
Wielka formacja disco polo z niezwykłą nowością. Piosenka pt. "Kocham Cię ot tak" to prawdziwy sztos?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nie ma wątpliwości, że piosenka „Kocham Cię ot tak”, wykręci milionowe wyniki w YouTube

Reklama

Wielkie gwiazdy disco polo, ani trochę nie zwalniają tempa wydawania kolejnych hitów. Ta konsekwencja i nieustanne dążenie do przełamywania następnych barier i osiągania sukcesów, jest zdumiewająca i zasługuje na wielkie uznanie.

Zobacz również: Dubaj! Znany wokalista disco polo zespołu Classic był blisko wielkiej tragedii! Wszystko działo się na Jego oczach!

Łatwo jest spocząć na laurach i bazować na dokonaniach z przeszłości, ale zupełnie inna jest charakterystyka wykonawców z branży disco. Doskonałym przykładem takiej muzycznej ambicji, jest zespół Playboys.

Wielka formacja wraz ze swoim uzdolnionym liderem na czele, publikuje hit za hitem i nawet pandemia nie jest w stanie tego odmienić. Ich najnowsza produkcja pt. „Kocham Cię ot tak”, to styl, do którego ci wykonawcy zdążyli nas już przyzwyczaić. Świetna, rytmiczna muzyka i teledysk zrealizowany z niezwykłą starannością, to cechy które znalazły swoje miejsce w najnowszym tworze Kuby Urbańskiego i spółki.

Z całego projektu, na wyróżnienie zasługuje oczywiście refren. To ten krótki, ale doskonale skomponowany tekst, za kilka tygodni będzie śpiewać cała Polska. Nie ma wątpliwości, że piosenka „Kocham Cię ot tak”, wykręci milionowe wyniki w YouTube, ale my nie zalecamy czekać ze zgłębieniem tego arcydzieła zbyt długo.

Warto już teraz odpalić piosenkę i rozkoszować się jej niebanalną formułą i perfekcyjną, muzyczną konstrukcją.

Zobacz również: Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!

PLAYBOYS - Kocham Cie ot tak

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!
  2. Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!
  3. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
  4. Jurorzy wzruszeni! Magda Narożna wygrała odcinek TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama