2024-03-25T21:33:00+01:00 Wielka biesiada „Prawy do Lewego! Biesiada na całego„ znów w TV w święta! Kiedy transmisja? Włącz TV w Wielkanoc i dołącz do koncertu disco polo 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego' na Polo TV i Disco Polo Music. Pełna zabawa gwarantowana https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-biesiada-prawy-do-lewego-biesiada-na-calego-znow-w-tv-w-swieta-kiedy-transmisjajpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka biesiada „Prawy do Lewego! Biesiada na całego„ znów w TV w święta! Kiedy transmisja?


Autor: Goliat, 25 Marzec 2024  21:33
Źródło zdjęć: Cezary Piwowarski

Włącz TV w Wielkanoc i dołącz do koncertu disco polo 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego' na Polo TV i Disco Polo Music. Pełna zabawa gwarantowana

Wielka biesiada „Prawy do Lewego! Biesiada na całego„ znów w TV w święta! Kiedy transmisja?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nowość Kordiana już hitem! „Lato w górach” to folk-disco, które porwało fanów w kilka dni
  2. Defis z nowością pt. "Te piękne oczy"! Zobacz jako pierwszy!
  3. Czy to nowy hit lata 2025? Oskaro & Pancio z energetyczną premierą ”Tak Pragnę Cię” z latynoską nutą
Reklama

    Wielkanoc tuż, tuż, a to oznacza nie tylko świąteczne przygotowania, ale także wyjątkowe wydarzenia telewizyjne. Już wkrótce na antenach Polo TV i Disco Polo Music zagości wyjątkowy koncert biesiadny disco polo, który z pewnością rozrusza każdego widza.

    "Prawy do Lewego! Biesiada na całego"​ Wielkanocne Melodie w Rytmie Disco Polo

    Koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" to już tradycyjne spotkanie miłośników radosnych rytmów. Wielkanocna niedziela będzie okazją, by wraz z rodziną i przyjaciółmi świętować przy największych hitach disco polo. Stacja Disco Polo Music zaprasza do wspólnej zabawy już od godziny 11:00. To idealny czas, aby w przerwie między świątecznymi posiłkami oddać się wesołej zabawie.

    Wystąpią: Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, Classic, Playboys, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi

    Polo TV - Wieczorne Biesiadowanie

    Nieco później, bo o godzinie 20:00, swoją transmisję rozpocznie Polo TV. To idealna propozycja na wieczorne biesiadowanie. Barwne dekoracje, radosna muzyka i znakomici wykonawcy - tak można opisać to, co czeka widzów w niedzielny wieczór. To czas pełen radości i kolorów, a koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" doskonale wpisuje się w świąteczny nastrój.

    W obu transmisjach nie zabraknie znanych i lubianych twarzy sceny disco polo. Wspólna zabawa przed telewizorami, do rytmu ulubionych przebojów, to świetna okazja do celebracji Wielkanocy w nieco inny sposób.

    Zapraszamy do włączenia telewizorów i wspólnego świętowania przy dźwiękach "Prawy do Lewego! Biesiada na całego". Niech ta Wielkanoc będzie wyjątkowo roztańczona i pełna muzyki, która łączy pokolenia.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    ”Ruda tańczy jak szalona” wraca w wielkim stylu! Czadoman, Majki, Kumi i Roxaok w nowej wersji!

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Zespół New Time z nową wersją ”Wakacyjna przygoda”! Letni klimat, emocje i mocna aranżacja
    2. Zobacz przedpremierę nowości ”Zatraceni”! Zespół Na Grubo znów zaskakuje
    3. Marlena Sztando z zespołu Dziewczyny kusi odważnym zdjęciem! Fani disco polo oszaleli
    4. Extazy bije rekordy! ”Noc taka czarna” z oszałamiającym wynikiem w serwisach muzycznych
    5. ”Najpiękniejsza dziewczyno” zespołu Boys ponownie porwała tłumy! To jeden z największych hitów disco polo
    6. Nowy utwór ”Brylanty” od DanielBand US podbija Internet! Fani disco dance oszaleli na jego punkcie!
    7. Zespół SMART zaskakuje nowością ”Nasze serca” – emocje, jakość i debiut, który może odmienić disco polo
    8. Bayera zaskoczył nowością! ”Podróż w nieznane” hitem lata? Ponad pół miliona odsłon w kilka dni!
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły