2024-03-25T21:33:00+01:00 Wielka biesiada "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" znów w TV w święta! Kiedy transmisja? Włącz TV w Wielkanoc i dołącz do koncertu disco polo 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego' na Polo TV i Disco Polo Music. Pełna zabawa gwarantowana https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-biesiada-prawy-do-lewego-biesiada-na-calego-znow-w-tv-w-swieta-kiedy-transmisjajpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka biesiada "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" znów w TV w święta! Kiedy transmisja?


Włącz TV w Wielkanoc i dołącz do koncertu disco polo 'Prawy do Lewego! Biesiada na całego' na Polo TV i Disco Polo Music. Pełna zabawa gwarantowana

Autor: Adam Begier, 25 Marzec 2024  21:33
Źródło zdjęć: Cezary Piwowarski
Wielka biesiada
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Największe Gwiazdy Disco Polo na Disco Fun Festival!
 2. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
 3. Tej piosenki nie może zabraknąć na weselu! Hit "Hej wesele" trafił do sieci w wersji klubowej!
Reklama

  Wielkanoc tuż, tuż, a to oznacza nie tylko świąteczne przygotowania, ale także wyjątkowe wydarzenia telewizyjne. Już wkrótce na antenach Polo TV i Disco Polo Music zagości wyjątkowy koncert biesiadny disco polo, który z pewnością rozrusza każdego widza.

  "Prawy do Lewego! Biesiada na całego"​ Wielkanocne Melodie w Rytmie Disco Polo

  Koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" to już tradycyjne spotkanie miłośników radosnych rytmów. Wielkanocna niedziela będzie okazją, by wraz z rodziną i przyjaciółmi świętować przy największych hitach disco polo. Stacja Disco Polo Music zaprasza do wspólnej zabawy już od godziny 11:00. To idealny czas, aby w przerwie między świątecznymi posiłkami oddać się wesołej zabawie.

  Wystąpią: Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, Classic, Playboys, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi

  Polo TV - Wieczorne Biesiadowanie

  Nieco później, bo o godzinie 20:00, swoją transmisję rozpocznie Polo TV. To idealna propozycja na wieczorne biesiadowanie. Barwne dekoracje, radosna muzyka i znakomici wykonawcy - tak można opisać to, co czeka widzów w niedzielny wieczór. To czas pełen radości i kolorów, a koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego" doskonale wpisuje się w świąteczny nastrój.

  W obu transmisjach nie zabraknie znanych i lubianych twarzy sceny disco polo. Wspólna zabawa przed telewizorami, do rytmu ulubionych przebojów, to świetna okazja do celebracji Wielkanocy w nieco inny sposób.

  Zapraszamy do włączenia telewizorów i wspólnego świętowania przy dźwiękach "Prawy do Lewego! Biesiada na całego". Niech ta Wielkanoc będzie wyjątkowo roztańczona i pełna muzyki, która łączy pokolenia.

  Zobacz również: Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk zaśpiewał dla mam! Zobacz wyjątkowe wykonanie hitu "Mamo jesteś jak anioł"
  2. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
  3. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!
  4. Wstrząsająca śmierć! Nie żyje znany producent disco polo! Odpowiadał m.in. za hity zespołów Skaner, Akcent czy Mejk!
  5. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!
  6. Pudzian Band: nowa letnia premiera „Numer Miesiąca” już dostępna!
  7. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  8. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie