Reklama
Polecamy


Reklama

Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie!

2020-08-12T09:50:00+02:00 Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/weselne-hity-disco-polo-zawitaja-do-mragowa-to-bedzie-spektakularne-wydarzenie-1596663193.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Transmisja koncertu w Polsacie od godziny 20:00! Szykuje się wydarzenie pełne najlepszej muzyki i szalonej zabawy

Reklama

Najgłośniejsze przyjęcia weselne, nie mogą odbyć się bez disco polo! Polska, głęboko zakorzeniona tradycja, to dla większości Par Młodych jak swego rodzaju kult!

Zobacz również: Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!

Kto z nas wyobraża sobie imprezę po zaślubinach, bez hitów takich jak „Niech żyje wolność”, czy „Przez Twe Oczy Zielone”!? Chyba nikt! Stąd też euforia, która wybuchła po informacji, że już 14 sierpnia czeka nas wspaniałe wydarzenie - Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020!

Na scenie zobaczymy największe gwiazdy: Zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele, Sławomira, formację Boys z Marcinem Millerem, Classic, Masters, Daj to Głośniej, Andre, a ponadto wystąpi Kayah, Cleo, Eleni, Elektryczne Gitary oraz Andrzej Rybiński! Show poprowadzą znakomici i doświadczeni już prowadzący: Ela Romanowska i Rafał Maserak!

Transmisja koncertu w Polsacie od godziny 20:00! Szykuje się wydarzenie pełne najlepszej muzyki i szalonej zabawy! Nie może zabraknąć Was podczas największego w kraju święta weselnych hitów. To trzeba zobaczyć na żywo w Mrągowie, bądź w telewizji Polsat.

Zobacz również: Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.