2021-06-28T15:30:00+02:00 Wesele rodem z PRL-u! Gwiazda disco polo w roli śpiewającej druhny! Ta nowość podbije internet?! https://disco-polo.info/uploads/news/popularna-artystka-disco-polo-odkrywa-karty-zapowiada-niezwykla-muzyczna-premierejpg.jpg

Wesele rodem z PRL-u! Gwiazda disco polo w roli śpiewającej druhny! Ta nowość podbije internet?!

Redakcja , 28 Czerwiec 2021  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wesele rodem z PRL-u! Gwiazda disco polo w roli śpiewającej druhny! Ta nowość podbije internet?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazda disco polo nakręciła klip do utworu, który może stać się hitem wszystkich wesel! Celebrytka w teledysku “Weselicho” wcieliła się w rolę śpiewającej druhny!

Reklama

W swoim premierowym klipie gwiazda disco polo przeniesie swoich fanów w klimat wesel rodem z PRL-u!

Zobacz również: Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!

Zapowiada się iście gorący początek wakacji! Popularna gwiazda disco polo weszła na plan zdjęciowy, a to oznacza, że już niedługo oczom fanów ukaże się jej najnowszy teledysk! Tego nikt się nie spodziewał!

Monika Chwajoł to gwiazda disco polo, którą fani kojarzą z występu w popularnym programie stacji TTV - “Królowe życia”. Największą popularność przyniósł jednak artystce duet z zespołem NieOkiemZnani, z którym nagrała piosenkę “Super Ona”. Kawałek w sieci ma już ponad 670 tysięcy wyświetleń!

Reklama

Monika nie zwalnia tempa, i już szykuje niespodziankę dla swoich wielbicieli! Okazuje się, że gwiazda disco polo nakręciła klip do utworu, który może stać się hitem wszystkich wesel! Celebrytka w teledysku “Weselicho” wcieliła się w rolę śpiewającej druhny! Po zdjęciach, które artystka udostępniła w sieci widać, że będzie to niezwykle czarujący teledysk! Zwłaszcza jeśli jego bohaterka występuje w nim w przepięknej krótkiej sukience, która odsłania jej zgrabne nogi!

Monika lubi zaskakiwać! W swoim premierowym klipie gwiazda disco polo przeniesie fanów w klimat wesel rodem z PRL-u! Będzie to niezły powrót do dawnych czasów, które młodzi ludzie znają tylko z opowieści!

Premiera najnowszego klipu Moniki zapowiadana jest na 11 lipca. Jednak już za kilka dni w sieci pojawi się trailer, który z pewnością rozbudzi apetyty fanów! Jak zapowiada Monika, będzie to niezwykle taneczny kawałek z bardzo zabawnym tekstem, którego autorką jest sama artystka! Muzykę zaś stworzył Robert Balcerzak, jeden z najlepszych aranżerów disco polo!

Reklama

Gwiazda swój teledysk nagrała w miejscowości Gdów, a za jego realizację odpowiada firma Stykky Media. Warto poczekać na premierę od Moniki! Zapowiada się bowiem kolejna muzyczna petarda w jej wykonaniu!

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Monika-Chwajol---weselicho-1.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-7.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-6.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-5.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-4.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-3.jpg
Plik Monika-Chwajol---weselicho-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Monika Chwajoł x NieOkiemZnani - Super Ona
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
  2. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  3. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  4. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  5. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  6. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  7. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  8. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami