Reklama
Polecamy


Reklama

Weronika i jej „Maleńki Kawałek Nieba”. Posłuchajcie!

2017-11-21T14:01:00+01:00 Weronika i jej „Maleńki Kawałek Nieba”. Posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/weronika-i-jej-malenki-kawalek-nieba-posluchajcie-1511259020.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Premiera

Weronika szuka swojego maleńkiego kawałka nieba. Czy muzyka disco polo jej w tym pomoże?

Reklama

Muzyka disco polo jest dobra na wszystko, także pomaga znaleźć swój kawałek nieba. Na pewno może w tym pomóc najnowszy utwór Weroniki pt: ”Maleńki Kawałek Nieba”. Spokojna muzyka, prawdziwe słowa płynące z głębi serca. Wszystko stonowane i zrównoważone.

W teledysku możemy zobaczyć trzy piękne kobiety w głównej roli wokalistka Weronika Zawadzka, oraz Patrycja Kłos i Aleksandra Spora, całość prezentuje się znakomicie. Produkcja przyjemna dla oka i ucha. Weronika sama mówi o sobie, że ciężką pracą i poświęceniem można spełnić swoje marzenia… Trzeba tylko chcieć.

Weronika właśnie je spełnia i dąży do obranego celu. Zapraszamy do wysłuchania

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  2. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  3. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.