2021-07-14T15:00:00+02:00 Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli https://disco-polo.info/uploads/news/wazne-oswiadczenie-organizatorow-festiwalu-muzyki-tanecznej-w-ostrodzie-czy-w-tym-roku-fani-beda-mogli-pobawic-sie-przy-ulubionych-przebojach-disco-polojpg.jpg

Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!

Redakcja , 14 Lipiec 2021  15:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!
Źródło zdjęć: facebook.com/OFMTofficial
Reklama

Festiwal to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga konkretnych ustaleń i decyzji.

Reklama

Na festiwalu gości co roku plejada gwiazd disco polo z Zenkiem Martyniukiem na czele!

Zobacz również: Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to wydarzenie, które odbywa się od ponad 25 lat. Do malowniczo położonej Ostródy rokrocznie zjeżdżają się wierni fani disco polo z całej Polski. Niestety z powodu pandemii w zeszłym roku impreza nie doszła do skutku. Czy w tym roku los będzie dla wszystkich łaskawszy? W internecie pojawił się komunikat, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości!

Organizatorzy Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie umieścili w sieci ważne oświadczenie dotyczące tegorocznej edycji popularnego wydarzenia. Niestety nie mamy dobrych wieści dla setek tysięcy fanów disco polo. To prawdziwy cios w ich serca!

Z komunikatu, który wystosował organizator popularnego festiwalu, czyli firma World Media wynika, że tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Tanecznej niestety także się nie odbędzie. Festiwal to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga konkretnych ustaleń i decyzji. Niestety sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie jest jeszcze do końca zażegnana.

Reklama

Organizatorów obowiązują aktualne decyzje rządu, które co prawda nie zakazują organizowania imprez, jednak nakładają na nich pewne restrykcje i ograniczenia, które nie pozwalają zrealizować wydarzenia w stu procentach, tak jak to bywało do tej pory. Fanom disco polo pozostaje zatem oczekiwanie na przyszły rok, kiedy to miejmy nadzieję discopolowa Ostróda powróci w wielkim stylu!

Organizatorzy nie pozostawili jednak fanów w całkowitym smutku! W dniach 23-24 lipca w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się nowa impreza “Ostróda Disco Stage”, podczas której wystąpi cała plejada uwielbianych artystów disco polo! Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Zobacz również: Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Reklama
Plik Ostroda---Oswiadczenie-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  2. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  3. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!
  4. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!
  5. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  6. Marcin Miller gwiazdą TVP! Lider zespołu Boys totalnie zaszaleje

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami